Paulina Krupińska po latach aktywności drugoplanowej w telewizji w końcu dostała życiową szansę, by poprowadzić popularny program śniadaniowy. W roli gospodyni Dzień Dobry TVN, które prowadzi wraz z Damianem Michałowskim czuje się jak ryba w wodzie.

Paulina pracę w telewizji godzi z wychowywaniem dzieci. Długonoga piękność wraz z piosenkarzem Sebastianem Karpielem-Bułecką, z którym pobrała się w 2018 roku, doczekali się dwoje dzieci. Małżeństwo ma córkę Antoninę i synka Jędrzeja. Para nie wyklucza jednak, że być może wkrótce pojawi się na świecie trzecie dziecko.

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są – wyznała Krupińska w „Party”.

Paulina Krupińska jako rasowa infuencerka prężnie prowadzi także swój profil na Instagramie. To tam dzieli się z fanami kadrami ze swojego prywatnego życia. Między innymi od czasu do czasu prowadząca DDTVN pokazuje tam swoje dzieci, jednak pilnuje tego, by na żadnym zdjęciu nie było widać ich oczu.

6. urodziny pięknej Antoniny

Z okazji 6. urodzin córki Antoniny, Paulina Krupińska dodała na swoje social-media uroczy wpis i piękną fotkę dziewczynki.

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

68-letnia kobieta zaśpiewała stary hit, więc sędziowie wyskoczyli ze swoich miejsc

Kobiety o tych imionach są zbyt wymagające. Nie mają łatwo, by znaleźć sobie męża

6 urodziny🎊🎉 dzisiaj obchodzi dziewczynka, która na świat patrzy przez różowe okulary, wszystko ją cieszy i wszędzie jest jej pełno. Energią 🔥🔥🔥mogłaby obdarować niejedną elektrownie a swoją szybkością kiedyś prześcignie Usaina Bolta. Codziennie uczy mnie jak cieszyć się z małych rzeczy i kocha ze mną śpiewać wszystkie piosenki świata. Chciała zostać naukowcem i badać wiry wodne ale jak widać na załączonym obrazku ma też inne mocne strony 🤩 Pragnę żeby była szczęśliwa i zdrowa wtedy wszystko będzie super - napisała dumna mama.

Patrząc, jak Tosia pięknie pozuje, coś czujemy, że dziewczynka może pójść w ślady mamy i za niedługo zobaczymy ją w jakimś konkursie piękności. Też tak myślicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana