Aż trudno w to uwierzyć, ale od ich ślubu minęło już 50 lat!

Sierpień zmieni wszystko! Znaki zodiaku, które zaczną życie od zera

Nawet po pół wieku wciąż przyciągają uwagę fanów swojego talentu z całego świata…

Historia miłosna tej pełnej temperamentu i pięknej pary rozpoczęła się na planie filmu. A potem kręciło się jak melodramat, że można by nawet nakręcić kolejny film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Popularne wiadomości teraz

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

Kobiety o tych imionach są zbyt wymagające. Nie mają łatwo, by znaleźć sobie męża

Dziś, po tylu latach małżeństwa, Adriano i Claudia wciąż są w sobie zakochani i wyglądają na nieskończenie szczęśliwych. Możesz to sprawdzić, patrząc na ten wzruszający wybór zdjęć słynnej pary.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyli się na planie Odd Mana w 1963 roku, Claudia nie zwracała zbytniej uwagi na Adriano. Jego zachowanie wydawało się jej zbyt szokujące.

Adriano był zraniony taką obojętnością i zaczął w każdy możliwy sposób zwracać uwagę na piękno. Próbowano wiele, ale dziewczyna była zimna i niedostępna. A potem wkroczył los. Z powodu niedbalstwa Claudii plafon pękł na planie, jego fragmenty porysowały twarz Adriano. Pospieszyła do niego z przeprosinami iw tej samej chwili zapłonął ogień ich miłości, który wciąż płonie.

Córki znanych aktorek, które nie wyglądają jak ich matki

Początkowo dziewczyna uważała swojego kochanka za zbyt niepoważnego na długi związek. Zmieniła zdanie po tym, jak temperamentny Włoch wyznał jej miłość na swoim koncercie, po wykonaniu romantycznej ballady.

Ci pierwotni nowożeńcy sformalizowali swój związek o trzeciej nad ranem, aby nieznośni paparazzi nie zepsuli ich długo oczekiwanego momentu. Od tego czasu są razem od pół wieku i kochają się do szaleństwa.

Na początku życia rodzinnego Claudia podjęła mądrą kobiecą decyzję. Zaczęła poświęcać więcej czasu rodzinie, dzieciom i sprawom męża niż własnej karierze. Jego żona zaczęła pomagać Adriano w jej pracy, łącząc obowiązki administratora i wizerunku. To jej aktor zawdzięcza sukcesy i liczne zwycięstwa w różnych nominacjach.

Ta para przeszła przez wiele trudnych chwil. Celentano nie mógł być wiernym mężem, a jego romans z Ornellą Muti stał się prawdziwym skandalem. Claudia wybaczyła mężowi wszystkie jego grzechy i pozwoliła mu wrócić do rodziny. Zapytana, dlaczego go kocha, wyjaśnia, że ​​nigdy w życiu nie spotkała nikogo bardziej interesującego.

Teraz para mieszka w przytulnym domu niedaleko Milano. Przy wejściu do domu znajduje się posąg Klaudii, którą obmywa fontanna. Celentano i Mori wolą samotny styl życia, starają się unikać hałaśliwych imprez. Historia miłosna Adriano Celentano i Claudii Mori może nauczyć Cię, jak walczyć o swój wybór i budować wspólne życie.

Ich trudności małżeńskie tylko uwiarygodniają tę historię, ponieważ idealne związki nie istnieją w naturze. Ale kobieca mądrość i męska miłość są w stanie przezwyciężyć wszelkie trudności i zdobyć własne od całego świata. A co pozostaje do zrobienia, jeśli nie możesz żyć bez swojej bratniej duszy?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana