Aktorka Barbara Kurdej-Szatan swoją najwięszką rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość", gdzie zagrała Joannę. Gwiazda jakieś czas temu została mamą po raz drugi. Z mężem Rafałem Szatanem powitała synka Henia. Małżeństwo już wychowuje córkę Hanię. 

Elżbieta II rozśmieszyła Internet swoją odpowiedzią na pytanie o starzenie się

Warto zaznaczyć, że aktorka przez długi czas nie mogła zajść w drugą ciążę, wszystko to wynikało z powodu jej ciężkiej choroby - boreliozę. To choroba roznoszona przez kleszcze. Wcześniej w rozmowie z Na Żywo gwiazda opowiadała o tym, jak walczyła z tę dolegliwością:

Muszę wyleczyć się z boreliozy. Na moje nieszczęście nie od razu postawiono mi dobrą diagnozę. Później długo brałam antybiotyki. Teraz wszystko jest na dobrej drodze do wyzdrowienia, ale mój organizm musi się odpowiednio zregenerować.

Basia Kurdej-Szatan pozuje na romantycznym zdjęciu z mężem

Na Instagramie męża aktorki, Rafała Szatana pojawiło się piękne zdjęcie z żoną. Razem pozuje z kieliszkami szampana. Basia miło uśmiecha się do kamery, a Rafał prezentuje swój szcześciopak.

Zdrówko !! Dobrego wieczoru Kochani !! 🙏🥂🍾 #summervibes #summertime #wakacje #greece #kos #mywife #czas #dla #nas @kurdejszatan - napisał na Instagramie.

Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów: 
 
W końcu widzę was razem 😍😍 super urlopu życzę ❣; Dobrego wieczoru również dla Was Rafale i Barbaro 🥂🍾; Cudownie;  Piękni , cudownego wypoczynku.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational