Dla Andrzeja Piasecznego ten rok jest przełomowy. Piosenkarz został oddelegowany ze stacji TVP i jesienią zamiast w jury The voice of Poland, wokalista zasiądzie w jury show Polsatu Taniec z gwiazdami. Co więcej, artysta wraz z promocją swojej nowej płyty, zdecydował się na coming out. Choć latami wiele mówiło się o tym, że Piasek prawdopodobnie jest gejem, dopiero w wieku 50 lat zdecydował się potwierdzić pomówienia.

Ostatnio Andrzej Piaseczny został zaproszony do udzielenia wywiadu gazecie "Replika". Artysta zgodził się i wystąpił nawet na okładce magazynu. To własnie tam wyjawił, jak jego rodzice zareagowali na jego orientację.

Rodzice dowiedzieli się przypadkowo. Nie mówiłem im wcześniej, bo czułem, że to będzie dla nich zawód – że będą się bać, że będę nieszczęśliwy, że będą rozczarowani, że nie dam im wnuków. Wiesz, moja mama ma w tej chwili 83 lata, była wychowywana w świecie, w którym nie mówiło się o nas inaczej jak o „zboczeńcach”. Tata od dawna nie żyje. Moi rodzice byli – i mama nadal jest – kochani i mądrzy. To ja byłem wtedy niemądry, nie byłem w stanie z nimi o tym porozmawiać – powiedział Piasek.

Piosenkarz wyznał, że jego rodzice zaakceptowali go, choć wie, że nie było to dla nich łatwe. Z drugiej strony, Andziej Piaseczny opowiedział też o momencie przełomowym w kontakcie między jego mamą, a partnerem wokalisty.

A teraz mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było… Ach, widzisz, od razu się wzruszam – wyznał Piasek.

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

Kobiety o tych imionach są zbyt wymagające. Nie mają łatwo, by znaleźć sobie męża

To piękne, że artysta ma w sobie coraz więcej odwagi do tego, by mówić prawdę o tym, co czuje. Zważając na to, jak długo ukrywał prawdziwego siebie, domyślamy się, że jego coming out był dla niego bardzo stresującą i jednocześnie ważną chwilą.

Andrzej Piaseczny z mamą

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana