Maja Popielarska choć nigdy nie marzyła o pracy w telewizji to jest z nią związana od 20 lat. Przypadek sprawił, że trafiła na casting i została pogodynką. Pomysł na prowadzenie programów o ogrodach powstał kilka lat później i jak się okazało to był "strzał w dziesiątkę". Mariusz Walter współtwórca TVN miał już pewien zamysł, którym podzielił się z Mają.

Zapytał mnie kiedyś, czy nie znam kogoś, kto mógłby zająć się stworzeniem programu ogrodniczego. On ma więcej zmysłów niż każdy z nas, więc pewnie coś mu podpowiadało, żeby rzucić to pytanie w moim kierunku. Nieśmiało odpowiedziałam, że mogę spróbować się tego podjąć

"Ach co to był na ślub" Joanna Opozda i Antoni Królikowski powiedzieli sakramentalne "tak"

Maja Popielarska zyskała sympatię fanów dzięki swojej naturalności i uśmiechowi. To bardzo spokojna lecz charyzmatyczna osoba, od której emanuje niebywałe ciepło.

Popularne wiadomości teraz

Wielka walka wielkich przyjaciół. Karol Strasburger kontra Stan Borys

"Spałam między łóżkiem taty i jego dziewczyny": Lara Gessler wspomina swoje dzieciństwo z ojcem

Poznajesz chłopca ze zdjęcia? Dziś ma 43 lata i zna go cała Polska

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka odkrywa prawdziwe oblicze Ewy Krawczyk. Rzuciła nowe fakty w sprawie testamentu

Prywatnie Maja jest szczęśliwą mężatką i ma dwóch synów. Jednak życie swojej rodziny chroni bardzo. Ich prywatność jest dla niej bardzo istotna. Inaczej sprawa ma się jednak w kwestii posiadłości, jakie posiada Maja Popielarska. Okazuje się, że praca w telewizji, nowe projekty i udział w reklamach pozwolił jej na posiadanie dwóch pięknych domów, którymi pochwaliła się w ramach programu "Gwiazdy prywatnie".

Lekka mgła otuliła mój ogród. To chyba na powitanie. Mam nadzieję, że stęsknił się za mną, bo ja za nim bardzo. Takie powroty są wspaniałe. Choć nie tworzę projekcji jak bardzo zmieni się w czasie moich wakacji to z mocnym biciem serca robię kolejne kroki w jego kierunki. Torby jeszcze na ganku a ja już w ogrodzie

Jeden z domów, ten w którym jej rodzina mieszka na co dzień znajduje się w podwarszawskim Komorowie. Otacza go piękny ogród w jasnych barwach. To istna oaza spokoju.

Przez długie lata marzyłam o niej... Nie wiedziałam gdzie ulokować... tak żeby ją podziwiać i by warzywom było dobrze. I nadszedł dzień, w którym stanęła, a teraz wypełnia się pachnącymi pomidorami... Otulają ją krzewy i pnącza...I wygląda jakby tu była zawsze. To nasz pierwszy sezon razem... @szklarniezrunowa naprawdę solidne i na lata. Uwielbiam ten obrazek

Drugi dom ma wyraźnie żywsze barwy. Znajduje się w Zakopanem i to tu rodzina spędza święta, ferie i wszystkie wolne dni napawając się otaczającym pięknem.

Trzeba przyznać, że oba domy i ogrody są imponujące.

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational