Księżna Yorku powiedziała, że ​​matka książąt Harry'ego i Williama zawsze wspierała swoich chłopców.

Magnesy dla mężczyzn: pięć znaków zodiaku wśród kobiet, które doprowadzają wszystkich do szaleństwa

Sarah Ferguson, księżna Yorku, przemawiając w The Kyle and Jackie Show, powiedziała co by Lady Dee pomyślała o Megzit - odejściu księcia Harry'ego i jego żony Meghan Markle z królewskich stanowisk. Pisze o tym Daily Mail.

„Życie jest wystarczająco trudne. Nie musimy osądzać innych. Musimy być otwarci, aby spojrzeć na życie inaczej” – podsumowała Sarah Ferguson, która swego czasu była także awanturniczką na dworze królewskim.

Stwierdziła również, że Diana zaaprobuwałaby żony swoich synów.

Popularne wiadomości teraz

Krzysztof Jackowski zdradza prognozę pogody na zimę

Dramatyczna sytuacja ojca Joanny Opozdy. Aktorka wydała oświadczenie

"Spałam między łóżkiem taty i jego dziewczyny": Lara Gessler wspomina swoje dzieciństwo z ojcem

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka odkrywa prawdziwe oblicze Ewy Krawczyk. Rzuciła nowe fakty w sprawie testamentu

"Diana byłaby bardzo dumna ze swoich synów. Wierzę, że są wyjątkowymi chłopcami z wyjątkowymi żonami i wspaniałymi dziećmi. Myślę, że powiedziałaby:" Tak! " powiedziała Sarah.

Trzy znaki zodiaku pokochają cię bardziej niż życie

Przypomnij sobie, że Diana i Sarah były przyjaciółkami jeszcze zanim poślubiły synów królowej. Dziewczyny były dalekimi krewnymi, ich matki chodziły do ​​tej samej szkoły. Zbliżyli się do siebie w 1980 roku, kiedy Diana miała 19 lat, a Sarah 21. Diana zaprosiła nawet Sarę na swój ślub z księciem Karolem.

W swojej autobiografii, wydanej w 1996 roku, napisała: „Była dwa lata młodsza ode mnie, a ja starałam się ją wspierać i chronić jako młodszą siostrę. I nadal to robię – jako moja najlepsza przyjaciółka”.

Według plotek to właśnie Diana przyczyniła się do poznania Fergie i Andrew na wyścigach w Ascot. Po rozwodzie komunikowali się ściśle, ale po opublikowaniu autobiografii Fergie Diana obraziła się na nią za szczegółowy opis życia na dworze i kilka faktów z jej życia, i już się nie komunikowali. Sarah wzięła udział w pogrzebie Diany, a później powiedziała, że ​​próbowała ponownie się połączyć, podobnie jak Diana, która była zdeterminowana, aby się pogodzić.

Przypomnijmy, że Sarah Ferguson, popularnie nazywana „Fergie”, poślubiła księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety w Opactwie Westminsterskim w 1986 roku. W małżeństwie urodziły się dwie córki: księżniczka Eugenia i Beatrice. Jednak książęta rozpadli się w 1996 roku. Od tego czasu Fergie jest na pierwszych stronach tabloidów.

Przypisywano jej romanse z młodym włoskim księciem Gaddo della Gerardesca, amerykańskim milionerem Stevem Wiattem i Peregrine Kitchener-Fellows, synem jej dobrego przyjaciela i twórcy serialu Downton Abbey, Julian Fellows, który jest o 30 lat młodszy. Fergie, 61 lat. Teraz Fergie postanowiła spróbować swoich sił na polu literackim i napisała swoją debiutancką powieść dla dorosłej publiczności, opartą na życiu jej ciotecznej ciotki, Lady Margaret Montagu Douglas Scott. Powieść nosi tytuł Serce za kompas.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational