Joanna Moro to aktorka głównie znana z ról teatralnych, jednak dzięki serialowi o Annie German, dała się poznać szerszej publiczności. Od tego czasu aktorka stara się też być aktywna na swoich social mediach, by utrzymywać więź z fanami.

Aktorka oprócz tego, że dobrze radzi sobie zawodowo, ma także udane życie rodzinne. Od 12 lat jest żoną Mirosława Szpilewskiego, z którym ma troje dzieci: Mikołaja, Jeremiego i malutką Ewę, która urodziła się w zeszłym roku.

Mają tego samego partnera i wyglądają identycznie. Niebywałe co jeszcze łączy bliźniaczki DeCinque

Wpadka Joanny Moro. Aktorka nie przemyślała swojego wpisu

Od kilku dni świat patrzy z niepokojem na to, co dzieje się w Afganistanie, gdzie po wielu latach talibowie znów przejęli władzę w państwie. Z dnia na dzień ludziom tam mieszkającym zmieniło się życie o sto osiemdziesiąt stopni. Zwłaszcza niepokojące jest to, co grozi tamtejszym kobietom. 

Wiele gwiazd wykorzystuje swoją popularność i rozpowszechnia zdjęcia z Afganistanu, by jak najwięcej osób było świadomych tego, co dzieje sie w Afganistanie i jak bardzo jest to niepokojące. Celebryci promują różnego rodzaju zbiórki i przedsięwzięcia.

Popularne wiadomości teraz

Krzysztof Jackowski zdradza prognozę pogody na zimę

Od piękna do brzydoty! Modelka Linda Evangelista przyznała, że ​​zabieg kosmetyczny ją oszpecił (zdjęcie)

Poznajesz chłopca ze zdjęcia? Dziś ma 43 lata i zna go cała Polska

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka odkrywa prawdziwe oblicze Ewy Krawczyk. Rzuciła nowe fakty w sprawie testamentu

Niestety, Joanna Moro choć prawdopodobnie chciała dobrze, w bardzo nietrafiony sposób nawiązała do sytuacji na świecie. Aktorka wstawiła na swój Instagram zdjęcie w bikini z dość wyzywającą pozą, a pośród opisu znalazły się hastagi nawiązujące do Afganistanu.

Łapię się dziś za głowę z kilku powodów, a wy? Trochę tego jest – nie chcę banalizować… #Afganistan #smutek #kobiety #dzieci – napisała Joanna Moro pod zdjęciem.

wpadka Joanny Moro

Po chwili pod zdjęciem znalazło się masę komentarzy, które zasugerowały aktorce, że jej słowa i to, w jaki sposób ich użyła są bardzo nie na miejscu w obecnej sytuacji.

Na szczęście, Joanna Moro przyjęła krytykę do siebie, usunęła post i przeprosiła za to.

Przepraszam! To nietaktowne z mojej strony, usunęłam posta. Ten hasztag był rzeczywiście nie na miejscu. Oprócz tego, co się dzieje na świecie, a dziś wiadomo świat żyje tragedią Afganistanu, jest też życie tu i teraz. I stąd bardzo niefortunna zbitka zdarzeń napisała na InstaStory.

Trudno zrozumieć co skłoniło aktorkę do napisania takiego posta i dopasowania do niego takiego zdjęcia. Mamy nadzieję, że Joanna Moro faktycznie sama doszła do wniosku, że źle postąpiła, a usunięcie posta nie było tylko po to, by nie stracić fanów.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational