Ale nadal należy do najpiękniejszych i najbardziej stylowych kobiet na świecie. Diva z Włoch nie ścigała młodości, nie zmieniała swojego wyglądu plastikiem, jej książka o kobietach i urodzie stała się hitem. A zasady Sophie, których przestrzegała w swoim życiu, nadal są uważane za wzorce. Oto tylko kilka z nich.

Trzy znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji: ich szósty zmysł potrafi zaskoczyć

Lenistwo i dyscyplina

Aktorka jest pewna, że ​​kobieta o najzwyklejszym wyglądzie może stać się pięknością, jeśli nie jest leniwa. To lenistwo zamienia kobiety w prostaczki, a dane naturalne nie mają z tym nic wspólnego. Na przykład Lauren nie uważa swoich danych za idealne, ale dyscyplina pomogła przekonać innych do czegoś przeciwnego. Codzienna rutyna, regularne dbanie o siebie, unikanie marnowania jedzenia, ćwiczenia to sekret jej urody w wieku dorosłym. Czy można się dziwić, że aktorka nadal po cichu występuje w reklamie bielizny?

Pozytywne jest wszystko

Popularne wiadomości teraz

Jak żyją teraz pięcioraczki z rodziny Artamkinów, mają już 13 lat

Dramatyczna sytuacja ojca Joanny Opozdy. Aktorka wydała oświadczenie

"Spałam między łóżkiem taty i jego dziewczyny": Lara Gessler wspomina swoje dzieciństwo z ojcem

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka odkrywa prawdziwe oblicze Ewy Krawczyk. Rzuciła nowe fakty w sprawie testamentu

Życie aktorki bynajmniej nie było bezchmurne, było wiele problemów, niepokojów, a nawet rozpaczy. Ale nikt nigdy nie widział gwiazdy smutnej, przygnębionej. Na wszystkich zdjęciach Lauren świeci - jej uśmiech dosłownie się otacza. Pozytyw, który płynie od Sophie, zaraża otaczających ją ludzi, miło jest być w promieniach jej chwały. Aktorka uważa, że ​​pozytywne nastawienie do życia, umiejętność cieszenia się każdym dniem ma kluczowe znaczenie dla atrakcyjności kobiety. Negatywne emocje negatywnie wpływają na twarz, co jest szczególnie widoczne w wieku.

Łaska i zaufanie

Nieważne, co masz na sobie – musisz czuć się jak królowa. Właśnie z tym przesłaniem powinieneś nieść się przez życie, wtedy ludzie wokół ciebie będą podziwiać i przyciągać jak magnes. Wystarczy spojrzeć na chód Sophii Loren, by zrozumieć, że ta kobieta jest mega pewna siebie. Aktorka przejęła tę łaskę od matki, która nie była bogata, ubrana skromnie, ale nosiła się z godnością królowej. Proste plecy, otwarte pozy, pełne wdzięku maniery – to wszystko daje poczucie wdzięku.

Pięć znaków zodiaku czeka na poważne problemy we wrześniu, ale jest szansa na uniknięcie kłopotów

Styl

Sophie nigdy nie uważała się za idealną, ale zdołała zrozumieć swoje zalety już we wczesnej młodości. Od tego czasu wszystkie jej obrazy podkreślają zalety i ukrywają wady aktorki. Na przykład zrobiła swój charakterystyczny wygląd kota, chód biodrowy, sylwetkę klepsydry, fryzurę. Jednocześnie aktorka nie bała się i nie boi się zmieniać, próbować czegoś nowego. Nawet najbardziej idealny styl wymaga unowocześnienia. 

Elegancja

To zdumiewające, że tak oszałamiająco piękna kobieta dorastała w biedzie, głodując. Aktorka uważa swoją wygłodniałą przeszłość za jedną z zalet, które ukształtowały ją jako osobę. Negatywne doświadczenie nie złamało dziewczyny, ale wręcz przeciwnie, wiele ją nauczyło. Musiała się wiele nauczyć, w tym być elegancką, kształtować gust, nauczyć się wyglądać idealnie. Lakonizm i prostota wyglądają znacznie drożej niż krzykliwa wulgarność.

Kreacja

Inteligencja, talent i kreatywność – to trzy naczynia młodości, z których aktorka regularnie pije. Sophie wierzy, że znalezienie talentu w sobie, odkrywanie go i dawanie go nie tylko sobie, ale wszystkim dookoła jest bardzo ważne dla szczęścia i młodości. Rozwój nie powinien zatrzymywać się przez całe życie, nie powinieneś męczyć się poprawą. Osoba piękna i płonąca w środku będzie piękna na zewnątrz, pomimo zmarszczek. 

Wiek

Bardzo ważne jest zakończenie wyścigu dla wyjeżdżającej młodzieży, a jeszcze lepiej nie startowanie w ogóle. Zaakceptuj siebie, zmiany związane z wiekiem to szczególna mądrość. Lauren nie korzysta z usług chirurgów plastycznych i nazywa to najwyższym stopniem miłości własnej. Oszukiwanie natury nie ma sensu, lepiej dbać o swoje zdrowie i cenić siebie w każdym wieku.

Te tajemnice pomogły jej stworzyć taki obraz odniesienia i stać się przykładem dla wielu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational