A jedna supergwiazdowa rola nie daje gwarancji, że wszystko pójdzie gładko. Często aktorzy stają się zakładnikami jednej roli i nie realizują się w zawodzie. Te 7 gwiazd jest znanych większości ludzi na planecie, ale nie udało im się jeszcze wyrwać z ram jednego przebojowego obrazu.

Trzy znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji: ich szósty zmysł potrafi zaskoczyć

1 Macaulay Culkin

Aktor stał się supergwiazdą w młodym wieku, kiedy z powodzeniem zagrał w noworocznej trylogii komediowej Home Alone. Chłopak, który potrafił oprzeć się złoczyńcom zatopionym w duszach widzów i Macaulaya, jest od tego czasu postrzegany jedynie jako bohater tego filmu. Nie zaoferowano mu ról jakościowo innego planu, ojciec nie prowadził dobrze spraw syna, odmawiał wielu ofert lub żądał wspaniałych honorariów. Zaczęły się problemy z uzależnieniem: narkotyki, alkohol. Już w młodym wieku Culkin został porwany przez te problemy, z których nadal nie może się pozbyć.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy twój taniec jest lepszy niż wszystkie inne. Dziecko zaskoczyło wszystkich na lekcji tańca

Emocjonalny spór między małą dziewczynką a jej ojcem. Mamy nadzieję, że wszystko zrozumiał

Marta Manowska chwali się partnerem "Myślę, że to ten jedyny"

Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

2 Gillian Anderson

Gillian stała się gwiazdą, kiedy zgodziła się zagrać w The X-Files, gdzie zagrała agentkę Scully. Rudowłosa aktorka lubiła publiczność i producentów, ich para z Duchovnym była bardzo organiczna. Ale rola, która przyniosła tak dziki sukces na całym świecie, stała się dla niej pułapką. Pierwszy sezon po sezonie wyszedł "Z Archiwum X", potem reżyserzy nie widzieli jej w innych rolach. Dopiero w wieku dorosłym Andersonowi udało się osiągnąć kultowe role w nowej serii.

3 Carrie Fisher

Ta aktorka podbiła serca publiczności swoją rolą księżniczki Lei w Gwiezdnych Wojnach. Carrie przez długi czas była znana tylko z tej pracy, chociaż ma w swojej skarbonce prawie 90 ról filmowych. Talent Fisher nie został w pełni doceniony, została sfilmowana, ale role lub filmy okazały się przemijać. Pomimo gorącego pragnienia Carrie, by oderwać od siebie wizerunek księżniczki, reżyserzy nie powierzyli jej niczego mniej lub bardziej kultowego.

Pięć znaków zodiaku czeka na poważne problemy we wrześniu, ale jest szansa na uniknięcie kłopotów

4 Carrie-Anne Moss

Ta aktorka znana jest widzom jako brutalna Trinity z trylogii Matrix. Długo szukała tak żywej roli, ale potem nie mogła pozbyć się związanego z nią szlaku. Zagrała wiele ciekawych ról, ale publiczność uparcie nie zauważa aktorki w nowych filmach. Moss nie rezygnuje z prób oddzielenia od siebie wytwórni Trinity, dużo występował w serialach telewizyjnych, ale do tej pory nawet nie było możliwe zbliżyć się do takiego sukcesu.

5 Linda Hamilton

Linda tak długo uciekła z Terminatora, została uratowana przez Terminatora, że ​​poza Sarah Connor nie mogła tak naprawdę nic zagrać. Całkiem ciekawa aktorka wielokrotnie próbowała przezwyciężyć los, ale udział w projektach pozabudżetowych nie przyniósł jej nic poza negatywnymi doświadczeniami. W końcu otrzymała zaproszenie do roli w przeboju kinowym, ale znów była to kolejna część sagi Terminatora. Dla publiczności pozostaje Sarah Connor.

6 Elijah Wood

Wspaniała opowieść o hobbitach i innych magicznych stworzeniach wyszła 20 lat temu. Następnie Elijah został uznany za niezwykle szczęśliwego, ponieważ zagrał główną rolę w filmie. Publiczność zakochała się w Frodo, ale przez te 20 lat po Władcy Pierścieni Wood nie był w stanie stworzyć niczego mniej lub bardziej efektownego. Dużo gra, sam robi filmy, ale wszyscy postrzegają go jako zabawnego hobbita.

7 Robert Pattinson

Rola wampira Edwarda była znakomita dla Pattinsona, od razu miał ogromną liczbę fanów na całym świecie. Ale Robert nie lubi tej roli za to, że nie pozwala mu odejść. Aktor przyznaje, że jest śmiertelnie znudzony skojarzeniami z wampirem. Zagrał w poważnym filmie, próbuje swoich sił w rolach postaci, ale to bezużyteczne. Dla widzów Robert pozostaje smutnym romantycznym wampirem.

Pattinson zdecydował się na ostateczność, w przyszłym roku zagra Batmana. Być może ten żywy obraz pomoże mu przyćmić irytującą przeszłość. Ktoś czeka na swoją najlepszą rolę i nie czeka, ktoś dostaje i marzy o pozbyciu się konsekwencji sławy. W każdym razie szansa, by choć raz polecieć tak wysoko dla aktora, jest wielkim sukcesem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational