Ponad dwadzieścia lat temu usunęliśmy ze ścian plakaty z młodymi piosenkarkami Kylie Minogue, Madonną, Britney Spears i innymi pięknościami, do których piosenek tańczyliśmy w latach 90. w młodości.

Pracownicy firmy nie mogli zrozumieć, skąd ich kot czerpie pieniądze

W dzisiejszych czasach nie każdy rozpoznaje w sędziwych artystach swoich idoli. Wielu z nich wykonało operacje plastyczne i zmieniło się nie do poznania.

1. Tina Turner

Popularne wiadomości teraz

Wielka walka wielkich przyjaciół. Karol Strasburger kontra Stan Borys

"Spałam między łóżkiem taty i jego dziewczyny": Lara Gessler wspomina swoje dzieciństwo z ojcem

Poznajesz chłopca ze zdjęcia? Dziś ma 43 lata i zna go cała Polska

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka odkrywa prawdziwe oblicze Ewy Krawczyk. Rzuciła nowe fakty w sprawie testamentu

Kariera Tiny rozpoczęła się na początku lat 60., a do lat 90. była już znana daleko poza granicami Stanów Zjednoczonych. Turner osiągnęła już status kultowej, kiedy wydała swój siódmy album, Foreign Affair, pod koniec 1989 roku. Ale nowe hity wywołały kolejną falę jej popularności.

Piosenkarka mimo podeszłego wieku nadal emanuje energią i optymizmem. W listopadzie 2021 roku będzie miała 82 lata.

2. Britney Spears

„Princess” popowej sceny lat 90. Britney Spears to prawdziwa influencerka końca ubiegłego wieku. Wprowadziła do mody podkreślenie dolnej powieki czarnym ołówkiem, a także kontrastowe rozświetlenie.

Pomimo tego, że moda na jasny makijaż minęła, Britney nadal nosi ciemne zadymione oczy i różowe usta.

Jednak piosenkarka opuściła scenę na chwilę z powodu wielu problemów, z których jednym jest opieka ojca. Proces zabiera całą siłę Britney.

3. Madonna

Dla legendy sceny z lat 90. nie były łatwe. Madonna przeszła szczyt popularności i jej upadek, ale potrafiła ponownie zachwycić fanów i krytyków muzycznych. Teraz, choć jej popularność spadła, artystka przyciąga uwagę w nieco inny sposób. 63-letnia piosenkarka regularnie korzysta z usług chirurgów plastycznych i często rozbiera się przed kamerą, odsłaniając nagie zdjęcia w sieciach społecznościowych.

Kotka zazdrosna jest swoją właścicielką o nowego faceta. Cóż, bardzo zabawne

4. Celine Dion

Celine otrzymała swoje pierwsze międzynarodowe uznanie w latach 80-tych. Pochodząca z Kanady nauczyła się angielskiego i zaprezentowała Unison w 1990 roku. Rok później artystka nagrała ścieżkę dźwiękową do kreskówki „Piękna i Bestia” w duecie z Peebo Brysonem, za co otrzymała nagrody „Oscar” i „Grammy”. Ale prawdziwą popularność piosenkarza przyniosła ścieżka dźwiękowa do filmu „Titanic” My Heart Will Go On. Celine Dion nadal występuje na scenie, a nawet planuje światową trasę opóźnioną o dwa lata z powodu pandemii koronawirusa.

5. Patricia Kaas

Debiutancki album Francuzki ukazał się w 1988 roku i odniósł wielki sukces wśród publiczności. W sumie na całym świecie sprzedano 17 milionów nagrań z jej występami. Przez całą swoją karierę Kaas była wierna wizerunkowi fatalnej urody. A w wieku 54 lat nosi fryzurę garcon, robi dyskretny makijaż i nosi spodnie.

6. Kylie Minogue

Kylie Minogue zasłynęła w połowie lat 80. dzięki filmowaniu w australijskiej telenoweli Sąsiedzi. Pod koniec lat 80. rozpoczęła karierę muzyczną i dosłownie od razu pierwsze płyty trafiły na pierwszą dziesiątkę australijskich i brytyjskich list przebojów. W 2005 roku podczas Showgirl: The Greatest Hits Tour u piosenkarki zdiagnozowano raka piersi. Po wyzdrowieniu i do dziś piosenkarka angażuje się w działalność charytatywną mającą na celu zapobieganie kobiecej onkologii.

7. Cher

Cher rozpoczęła swoją podróż w świecie muzyki już w latach 60-tych. W tym czasie artystka występowała w duecie z mężem Sonnym Bono. W latach 90. Sherilyn Sargsyan (prawdziwe imię piosenkarki) wydała trzy solowe albumy, a także pojawiła się w kultowych filmach. Teraz jest uważana za jedną z „wiecznie młodych” gwiazd w Hollywood. Cher utrzymuje ten status dzięki regularnym operacjom plastycznym i zabiegom kosmetycznym.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational