Karolina Pisarek swoją największą rozpoznawalność otrzymała w programie Top Model. Od tego momentu rozwija swoją karierę modelki. Akrywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie publikuje zdjęcia z sesji znanych marek. Warto tak samo zaznaczyć, że Karolina tak samo próbowała siebie w roli aktorki. Dołączyła do ekipy Ten dzień, czyli kontynuacji 365 dni. Wcieli się w młodszą siostrę głównego bohatera, Nacho.

Jakiś czas temu modelka tak samo pokazała, jak jest w jej życiu prywatnym. Pokazała swojego narzeczonego, im jest biznesman Roger. Mężczyzna od ubiegłego roku piastuje stanowisko wiceprezesa do spraw finansów w firmie swojego ojca. Karolina w swoich mediach społecznościowych chwaliła się wspólnymi zdjęciam z ukochanym z Malediw. Właśnie w tym miejscu, gdzie on jej się oświadczył. 

Karolina Pisarek chwali się swoją seksowną sylwetką

Modelka już wróciła do Warszawy,  gdzie zajmuje się swoimi sprawami. Chociaż czasami dzieli się wspomnieniami ze swojego urlopu. Na Instagramie opublikowała fotkę, gdzie pozuje w szarym stroju kąpielowym przy basenie, demonstrując swoją seksowną figurę. 

Zabierz mnie z powrotem do miejsca, w którym cały czas świeci słońce🙏🏼 - napisała Karolina.

" Oh wow jaka piekna 😍❤️", "Pięknie wyglądasz ❤️", "Bosko wyglądasz stroj ❤️", "Pięknie wyglądasz 😍" - czytamy w komentarzach. 
 
A jak wam się podoba figura Karoliny Pisarek?
 
Tak samo czytaj o tym, jak wzruszona Anna Lewandowska opowiada o swoich córkach. Anna Lewandowska dobrze się spełnia nie tylko w karierze, a i w życiu prywatnym. Znajduje się w szczęśliwym związku z piłkarzem Robertem Lewandowskim i wychowuje z nim dwóch wspaniałych corek; 4-letnią Klarę i roczną Laurę. Co ciekawie, para także nie wyklucza to, że w przyszłości urodzi się u nich trzecia pociecha.  

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational