Krystyna Janda była jedną z pierwszych osób w Polsce, które zostały zaszczepione przeciw SARS-Cov-2. Sprawa szybko wyszła na jaw, a to nie spodobało się Polakom. Ludzie byli zażenowani tym, że sławne osoby przed ustawioną przez rząd kolejnością dostały szczepionkę. Aktorka tłumaczyła się potem w Faktach po Faktach, że nie była świadoma, że szczepiąc się, zabiera komuś innemu szansę na zaszczepienie się.

Pytaliśmy, czy nikomu nie zabieramy szczepionki. Powiedziano nam, że absolutnie nie, że jest taka sytuacja, jest zawirowanie, jest okres świąteczny, że bardzo wielu ludzi wyjechało, że ta szczepionka przyjechała odmrożona i że trzeba wyszczepić do kolejnego dnia całą partię. Tak mnie to przedstawiono. Pojechaliśmy. Byliśmy akurat z tej grupy aktorów – i Andrzej Seweryn, którzy zgodzili się być ambasadorami szczepień

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

Krystyna Janda i jej opinia na temat szczepień dziś

Redakcja portalu Jastrząb Post zdecydowała się zapytać gwiazdy, co dziś myśli o przyjęciu trzeciej dawki szczepienia i o przyjściu czwartej fali.

Wszyscy moi znajomi w Niemczech i wszyscy moi znajomi we Francji są zaszczepieni już dawno. Nawet w najgorszej dziurze niemieckiej, gdzie mieszka moja rodzina, zadzwonili do nich na początku lipca żeby przyszli na szczepienie. Są zaszczepieni trzeci raz. Mówi się, mówi i nie ma tej szczepionki.

Popularne wiadomości teraz

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Ola Kwaśniewska odpoczywa w Grecji: opublikowała zdjęcie, gdzie pokazała swoje smukłe nogi

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Kobieta twierdzi, że nie spała od 40 lat. Powód? Lekarze wykryli u niej rzadką przypadłość

Niewpuszczanie do pracy osób bez szczepionki? To pomysł aktorki

Co więcej, aktorka i dyrektorka teatru wyznała, że totalnie popiera wszystkie obostrzenia dla osób niezaszczepionych. Krystyna Janda nie wie, czy w ogóle grać z osobami, które nie przyjęły zastrzyku. Sądzi też, że takich osób nie powinno się wpuszczać do pracy.

Tak jest we Włoszech. Ja wróciłam z Chorwacji, to tam nawet kelner nie poda karty jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu. Widziałam w Austrii jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj. Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni nie powinni chodzić do pracy.

Zgadzasz się z Krystyną Jandą?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana