Członkowie rodziny królewskiej muszą zawsze wyglądać doskonale. Jednak to nie powstrzymało Królowej Elżbiety II przed żartowaniem z księżną Cambridge. W 2019 roku księżna została gościa pokazu kwiatów w okolicy Chelsea i postanowiła przeprowadzić osobistą wycieczkę dla Jej Królewskiej Mości oraz upewnić się, że wszystko wokół wyglądało idealnie. Szczególnie martwiła się wyglądem domku zbudowanego ręcznie i huśtawką linową na jego terenie. Personel przypadkiem zobaczył, jak w panice księżna nawet wepchnęła do swojej torebki kilka dodatkowych gałązek.

Zdjęcie: Gettyimages

Na prezentacji Katarzyna pojawiła się w szerokich spodniach w kolorze camel, białej koszuli z aplikacjami i trampkach. Jednak bezpośrednio przed spotkaniem z królową Katarzyna i Wilhelm postanowili przebrać się w coś bardziej reprezentacyjnego. Wybór księżnej Cambridge padł na elegancką niebiesko-białą sukienkę z kwiatowym nadrukiem, a Wilhelm wybrał garnitur pasujący do jej stroju. Ale Jej Wysokość nie da się oszukać, wiec kiedy oni się spotkali, zauważyła z przymrużeniem oka, jak elegancko oni dzisiaj wyglądają.

Wszyscy wyglądacie bardzo schludnie, zwłaszcza kiedy wiecie, że się spotkamy” – powiedziała.

Wnuk królowej nie był zaskoczony i ku śmiechowi otoczenia powiedział, że ubrał się specjalnie dla niej. W odpowiedzi Elżbieta II zażartowała, że ​​najwyraźniej książę Cambridge postanowił zmienić swoje „zielone ubrania” na bardziej odpowiednie. Tak więc, nawiązując do ubrań mitycznych krasnoludków, które mieszkają w ogrodach i noszą zielone ubrania.

Popularne wiadomości teraz

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Kobiety o tych imionach są zbyt wymagające. Nie mają łatwo, by znaleźć sobie męża

Zdjęcie: Gettyimages

Nawiasem mówiąc, tego dnia Katarzyna opowiadała o swoim dzieciństwie i ważnych chwilach z życia rodziny królewskiej oraz o tym, jakie rośliny lubią. Na przyjęciu były ulubione niezapominajki księżnej Diany i sosny, przypominające Wilhelmowi niezapomniane chwile z jego dzieciństwa. W ubiegłym roku wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa, ale w tym roku zostało przełożone z maja na wrzesień.

Zdjęcie: Gettyimages

Katarzyna, księżna Cambridge (po lewej) pokazuje brytyjskiej królowej Elżbiecie II i Wilhelmowi, księciu Cambridge, Back to Natural Garden, który ona zaprojektowała wraz z Andre Davisem i Adamem Whitem podczas ich wizyty na RHS Chelsea Flower Show 2019 w Londynie w dniu 20 maja, 2019

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana