Po wielu latach przerwy na antenę telewizji TVN Style powraca Miasto Kobiet. W roli prowadzących talk-show będziemy mogli zobaczyć Marzenę Rogalską i Aleksandrę Kwaśniewską. To znaczy, że dawno nie widziana córka byłego prezydenta RP wraca na salony.

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej świetnie wykorzystała swoje pięć minut, które dostała w mediach z racji swojego pochodzenia. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie zajęła wysokie, drugie miejsce. Dodatkowo, celebrytka wystąpiła w filmie Korowód, była reporterką Dzień Dobry TVN czy spróbowała dubbingu, wcielając się w Królewnę Śnieżkę w bajce Shrek. Aleksandra Kwaśniewska wycofała się z show-biznesu w 2014 roku, gdy padła ofiarą oszustwa ze strony swojej menadżerki, Małgorzaty Herde. 

Zapłodnienie przez internet? To już możliwe. Brytyjka poczęła dziecko przy pomocy zestawu z eBay

Aleksandra Kwasniewska o traumie sprzed lat

Wydawało się, że Aleksandra Kwaśniewska od zawsze doskonale czuła się z tym, że jej ojciec był prezydentem Polski. Jednak nie zawsze tak było, a jej trauma z dzieciństwa wyszła na jaw w programie Magdy Mołek na You Tube - W moim stylu

Ja poszłam do szkoły, która była taka bardzo uniowolnościowa i ledwo poszłam do liceum, po miesiącu tata wygrał wybory. I jak tata wygrał wybory, połowa tej szkoły przyszła na znak żałoby ubrana na czarno. To jest bardzo dziwna sytuacja. Naprawdę ciężko jest porozmawiać z kimś, kto przeżył coś podobnego, bo nikt takiego doświadczenia na koncie nie ma, a ty masz 14 lat i w dodatku nie chcesz tym obarczać rodziców, no bo też no wiesz, no to są po prostu trudne emocje. I myślę, że raczej to na mnie zadziałało w ten sposób, że ja nie chciałam się na nikogo obrażać. Chciałam też ich zrozumieć i chciałam, żeby oni zrozumieli mnie. Byłam nastawiona na dialog. Myślę, że jak jesteś właśnie w takiej pozycji, że musisz szukać tego porozumienia, bo ono nie jest takie znowu naturalne, bo jesteś przez różne osoby traktowana jako osoba spoza ich obozu – wyjawiła Kwaśniewska.

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

68-letnia kobieta zaśpiewała stary hit, więc sędziowie wyskoczyli ze swoich miejsc

Ola Kwaśniewska odpoczywa w Grecji: opublikowała zdjęcie, gdzie pokazała swoje smukłe nogi

Aleksandra Kwaśniewska wyznała prawdę na temat Kingi Dudy. Nie tego się spodziewaliśmy

Aleksandra Kwaśniewska pokonała trudny okres i dalej poszła z głową uniesioną do góry. Dobrze, że prowadząca "Miasto kobiet" poruszyła ten temat, bo rzadko mówi się o tym, co czują dzieci sławnych osób, które nie mają nic do powiedzenia w kwestii kariery rodziców. Być może takie historie powinny być przestrogą dla celebrytów, którzy pokazują w sieci swoje dzieci bez żadnych zahamowań.

Cały wywiad z Aleksandrą Kwaśniewską tutaj:

Co o tym myślicie?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana