Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już pół roku, a emocje po jego odejściu wciąż nie opadły. Najwięcej kontrowersji wzbudza testament artysty, w którym wszystko zapisał swojej żonie Ewie, z którą był przez 40 lat. Nie byłoby to dziwne, gdyby nie fakt, że piosenkarz przed śmiercią miał jeszcze brata (który umarł kilka miesięcy po bracie) i syna - Krzysztofa juniora, który jest chory i żyje w tragicznych warunkach.

Syn Krzysztofa Krawczyka pokazał w jakich warunkach mieszka. To skandaliczne

Jak ustalono, Krzysztof Krawczyk przed śmiercią nie miał dobrych kontaktów z synem, ale trudno uwierzyć w to, że ich relacje były w aż tak złe, żeby artysta niczego nie podarował swojemu jedynemu dziecku po śmierci. 

Grażyna Krawczyk przemówiła. Co myśli pierwsza żona zmarłego piosenkarza o aferze wokół jego testamentu?

W taki scenariusz nie może uwierzyć pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka - Grażyna Krawczyk, którą piosenkarz zostawił właśnie dla Haliny Żytkowiak - matki Krzysztofa juniora. Mężczyzna zdradził ją, gdy ta, próbowała różnych terapii, by zajść w ciążę.

Zawsze przywoził prezenty dla mojej młodszej siostry i brata, a mnie błagał o dziecko. Bardzo to przeżywałam, że nie mogłam zajść w ciążę, leczyłam się nawet w sanatorium w Dusznikach Zdroju, a on mnie tam odwiedzał. Kiedy zdradził mnie z Haliną, przepraszał i tłumaczył się, że musi wziąć ze mną rozwód dla Krzysia, który był w drodze –wyznała Grażyna Krawczyk w rozmowie z portalem Pomponik.

Popularne wiadomości teraz

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" swoją zapowiedzią wywołał niemałe poruszenie

Edyta z programu "Królowe życia" jest nie do poznania

Paulla wyznała prawdę o ciąży. Takich słów nikt się nie spodziewał

Iza Małysz udostępniła zdjęcie z mamą. Fani nie mogą się nadziwić, jak młodo wygląda kobieta

Pierwsza żona piosenkarza wyznała, że Krzysztof Krawczyk zawsze opiekował się swoim synem, trochę też z poczucia winy.

To niemożliwe, żeby Krzysztof pominął swoje dziecko w testamencie. Każdy, kto go znał, to potwierdzi, nie tylko ja. Powiem coś, co jest straszne, ale muszę: kiedy Halina dowiedziała się o wypadku, w którym tak strasznie ucierpiał jej syn, oświadczyła mu tak: to się stało z twojej winy, ty masz się teraz tym dzieckiem opiekować. Krzysiek zrozumiał wtedy, że został z tym sam, miał straszne wyrzuty sumienia i pracował z myślą o przyszłości tego dziecka, bo matka została w USA.

Grażyna Krawczyk w pewien sposób zaapelowała do Ewy Krawczyk, aby odpuściła Krzysztofowi juniorowi, który i tak bardzo dużo przeżył w swoim życiu.

Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to ona chyba ma? – skomentowała zachowanie Ewy Krawczyk.

Ewa Krawczyk

Jak myślicie? Czy Ewa Krawczyk powinna odpuścić Krzysztofowi juniorowi i podzielić się z nim majątkiem męża? I dlaczego tak zaciekle broni tego, by syn artysty niczego nie dostał? Ciekawe.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana