Anna Mucha jest to znana polska aktorka, która otrzymała swoją popularność dzięki takim serialom, jak M jak miłość czy Prosto w serce. Kilka lat temu znajdowała się w związku z polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach związku, one się rozstali. Ma dwóch dzieci: Stefanię i Teodora z Marcelem Sorą. Jakiś czas temu zaczęła się spotykać z aktorem Kubą Wonsem. 

Agata Rubik zabroniła jeść córce gluten: "I nie puchnie"

Anna Mucha z nową fryzurą poszła na randkę

Anna Mucha wszystkim co się dzieje u niej w życiu, dzieli się za pośrednictwem Instagramu. Ostatnio na Insta Story nagrała krótki filmik, gdzie pokazała swoją wizytę u fryzjera. Na nagraniu pozuje w mokrych włosach.

Dalej gwiazda opublikowała wspólne zdjęcie ze swoim partnerem Kubą Wonsem. Razem miło spędzają czas. Jednak poszczególną uwagę zwrócono na nową fryzurę Muchy, celebrytka postanowiła na znaczne cięcie. 

instagram anna mucha
instagram anna mucha

A ty co myślisz na ten temat?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Olga Frycz pokazała zdjęcia z urodzin córeczki. Olga Frycz już od najmłodszych lat występuje jako aktorka. Dziś, oprócz gry w serialach czy filmach, zajmuje się wychowywaniem córki, ale też działalnością internetową. Dzięki rozwojowi social-mediów, celebrytki często zarabiają na współpracach on line więcej niż za swoją pracę zawodową. Niedawno miały miejsce urodziny Heleny i z tej okazja jej mama urządziła jej przyjęcie w sali zabaw. Był też piękny tort, a co najważniejsze - goście, którzy tego dnia wraz z małą Helenką cieszyli się z jej urodzin. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana