Księciu i księżnej Cambridge towarzyszyli książę Karol i księżna Camilla.

Księżna Katarzyna i książę William od zawsze rywalizują z Meghan i Harry. Tak więc ostatnio małżonkowie pojawili się na czerwonym dywanie w Royal Albert Hall, aby podobno do Meghan Markle i książę Harry, zwrócić na siebie uwagę publiczności. Przypomnijmy, ze księżna i książę Sussexu w przeszłym tygodniu mieli biznesowa wizytę w Nowym Jorku. Katarzynie i Wilhelmowi towarzyszyli książę Karol i jego żona Camilla, księżna Kornwalii.

Książę Karol z żoną Camillą
Książę Karol z żoną Camillą
Getty Images

Tego wieczoru przedstawiciele brytyjskiej monarchii pojawili się na wyczekiwanej premierze nowego filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”. Czterech starszych członków rodziny królewskiej można zobaczyć razem na imprezie towarzyskiej dość rzadko. To wyjście w świat miało miejsce tuż po trzydniowej wycieczce księcia Harry'ego i Meghan Markle do Nowego Jorku, która była szeroko komentowana w mediach.

Getty Images

Popularne wiadomości teraz

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Przypomnijmy, że książę i księżna Sussexu odwiedzili Nowy Jork w ramach swojej działalności społecznej. W szczególności para wygłosiła przemówienie na temat masowych szczepień podczas sobotniego wydarzenia Global Citizen Live.

Na premierze filmu książę Wilhelm, jego żona Katarzyna, ojciec Karol i macocha Camilla przeszli po czerwonym dywanie wraz z bohaterem Bonda Danielem Craigiem i innymi gwiazdami filmowymi, w tym: Rami Malek, Lea Seydoux, Lashana Lynch, a także scenarzystami Phoebe Waller Bridge, Neil Purvis i Robert Wade.

Według wtajemniczonych członkowie rodziny królewskiej porozmawiali nawet z gwiazdą muzyki pop Billie Eilish i jej bratem, muzykiem Finneasem O'Connellem, współautorem głównej ścieżki dźwiękowej filmu. Światowa premiera „Nie czas umierać” odbyła się w Royal Albert Hall, zaledwie rzut kamieniem od domu Katarzyny i Wilhelma w Pałacu Kensington.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana