W przyszłości obraz ten został nagrany na kasetach do przejrzenia aż po dziury.

Szalona zabawa: śmieszne zdjęcia z kolejki górskiej, które sprawią, że będziesz się śmiać

Publiczność była zachwycona niesamowitymi uczuciami bohaterów, ich odpornością i umiejętnością pokonywania wszelkich trudności.

Warto dodać, że widzowie mieli okazję oglądać tę taśmę dopiero w latach dziewięćdziesiątych.

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Kiedy Vivien Leigh, która grała Scarlett, stała się sławna, już dawno zmarła. Ale publiczność była zainteresowana losem aktorki i rozwojem jej kariery. Imponowała swoją kobiecością i determinacją, a także była zaskakująco niezależna. Starannie chroniła swoje życie osobiste przed wścibskimi oczami. Wszyscy wiedzieli tylko, że ma córkę. I nic więcej.

Vivienne urodziła Zuzannę w wieku 19 lat. Potem zrobiła w swoim pamiętniku krótki napis: „Mam dziewczynę”. A potem dodała: „Nigdy więcej”. Warto zauważyć, że na samym początku swojej kariery nie zamierzała mieć dzieci.

Młoda i obiecująca aktorka marzyła o popularności, po czym opuściła męża, który chciał, by była wzorową żoną i matką. Zuzannę opiekowała się nianią.

W przyszłości Lee będzie świadomie dążyła do posiadania dzieci, marząc o dawaniu spadkobierców Laurence'owi Olivierowi.

To tylko wszystkie jej ciąże spontanicznie zakończą się we wczesnych stadiach. Zuzanna pozostanie jedynym dzieckiem Vivienne.

Z biegiem lat stają się ładniejsze. Trzy znaki zodiaku, które z wiekiem stają się piękniejsze

Dziewczyna dorastała bardzo zwyczajnie. Nie mogła pochwalić się jasnym wyglądem ani talentem. Zawsze pragnęła, aby matka była blisko, ogrzewała ją swoim ciepłem i kochała.

Ale to nie zależało od córki: wolała błyszczeć na ekranach, reżyserzy obsypywali ją ofertami pracy. Czasami nawet zapomniała życzyć Zuzannie wszystkiego najlepszego, czasami ignorowała jej listy.

Kiedy wybuchła II wojna światowa, Vivienne wysłała córkę wraz z babcią z Europy do Kanady. Następnie dziewczynka pod okiem ojca kształciła się w Szwajcarii. Matka i córka zbliżyły się do siebie dopiero, gdy Zuzanna miała 20 lat. Razem pojechali na wakacje do Włoch. Spadkobierczyni aktorki często do niej przychodziła, dużo rozmawiały.

Zuzanna uwielbiała swoją matkę. Chciała nawet zbudować karierę aktorską, inspirowana jej przykładem. To prawda, że ​​jej ojciec był temu przeciwny. Ale nadal została studentką Królewskiej Akademii Sztuki.

A potem zmieniła zdanie i poszła do pracy w Akademii Kultury. Jeśli chodzi o jej życie osobiste, pod tym względem Zuzanna miała szczęście. W wieku 24 lat poślubiła Robina Farringtona. Dała mu trzech synów, którzy teraz prowadzą proste życie. Nie byli zainteresowani aktorstwem.

Vivienne udało się nawet poznać swojego pierwszego wnuka. Niestety potem zmarła. Aktorka zmarła na gruźlicę w 1967 roku. Miała zaledwie 53 lata.

Nawiasem mówiąc, Lee ma prawnuczki - bliźniaczki Sophie i Amy. Mają 32 lata. Jest też Eshua, która ma 34 lata.

Spadkobierczyni Vivienne nie są związane ze sferą kinową, jedynie Sophie ma niewielkie doświadczenie aktorskie. W 2010 roku wzięła udział w filmie dokumentalnym o losach swojej prababki.

Zuzanna odziedziczyła majątek Vivienne. Tam mieszkała do ostatniego dnia. Córka aktorki zmarła w wieku 81 lat. I choć potomkowie Lee nie odziedziczyli jej atrakcyjnego i niezwykłego wyglądu, ich losy układają się dobrze. Mogła być dumna ze swoich spadkobierców.Przeminęło z wiatrem było wówczas wielkim hitem.


Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana