Aby nie stracić szacunku społeczeństwa, zawsze ukrywają swoje przygody przed kamerami i dziennikarzami.

Pięć znaków zodiaku jest bardziej podatnych na oszukanie niż inne: są gotowi zrobić wszystko dla swoich celów

Ale niektórym światowym przywódcom wciąż nie udało się ukryć tajnych kochanek przed mediami. Ich romanse nie tylko stały się publicznie znane, ale także doprowadziły do ​​rozpadu znanych rodzin i zmiana rządu.

Najsłynniejsze kochanki prezydentów, z którymi relacje wywołały głośne skandale.

Marilyn Monroe i John F. Kennedy

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek - Majdan zagrożona. Jedna z uczestniczka nie przebiera w środkach

Rząd planuje prezent finansowy dla emerytów w nowym roku. Co to będzie?

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Kochanką prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego była Marilyn Monroe. Amerykańska modelka spotkała się z szefem Białego Domu na przyjęciu w październiku 1961 roku. Potem spotykali się co kilka miesięcy na imprezach publicznych, ponieważ Monroe był rozpoznawalną gwiazdą tamtych czasów.

Ale paparazzi ujawnili, że John i Monroe spędzili razem noc w domu piosenkarza Bing Crosby 24 marca 1962 roku. Punktem kulminacyjnym ich historii miłosnej był występ Marilyn na 45. urodzinach Kennedy'ego.

Pogratulowała szefowi Stanów Zjednoczonych wersami „Happy Birthday, Mr. President!”, które wciąż śpiewa cały świat.

Przyjaciele piosenkarza powiedzieli, że Marilyn ma nadzieję zostać legalną żoną. Pomimo swoich uczuć Kennedy nie odważył się opuścić rodziny. Wiele osób wie o licznych powieściach amerykańskiego przywódcy. Jednak zawsze wracał do swojej żony Jacqueline, która wybaczała mu wszystko.

Julie Gaye i Francois Hollande

Francuska aktorka Julie Gaye stała się niezwykle popularna, gdy w 2014 roku dowiedziała się o jej romansie z prezydentem Francji François Hollande'em. Dziennikarz zauważył w pobliżu domu Gaye motocykl prezydenta, który stał tam przez całą noc. Skandaliczny raport rozszedł się po całym świecie.

Po publikacji aktorka złożyła pozew, a Hollande podkreślił, że każdy ma prawo do prywatności. Przez kolejny rok nadal ukrywali związek. W 2015 roku kochankowie po raz pierwszy pojawili się w statusie zakochanej pary. Teraz nadal są razem, ale szczegóły związku nie są ogłaszane.

Cztery znaki zodiaku, które nie będą mieli szczęścia do 10 października

Carla Bruni i Nicolas Sarkozy

Włoska supermodelka i piosenkarka Carla Bruni spotkała się z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozy na przyjęciu w 2007 roku. Po spotkaniu pozostali razem na zawsze. Francuski przywódca był wówczas żonaty, ale nie mógł ukryć swoich uczuć. Pobrali się w 2008 roku, ale Karla wciąż nazywana jest bezdomną.

Monica Lewinsky i Bill Clinton

Media zaczęły mówić o tajnych powiązaniach między prezydentem USA Billem Clintonem a Moniką Lewinsky w 1998 roku, kiedy opublikowano nagranie ich rozmowy. 22-latek pracował jako stażysta w Białym Domu.

Ich romans doprowadził do wszczęcia postępowania o impeachment, ale sąd odrzucił wniosek. Reputacja przywódcy USA została całkowicie zniszczona. Clinton powiedział, że jego romans z Lewinsky pomógł „rozładować napięcie”.

Anne Penjo i Francois Mitterrand

19-letnia Anne Pengeot spotkała się w galerii sztuki z prezydentem Francji François Mitterrandem. Przyszły prezydent pomógł dziewczynie przenieść się do Paryża i znaleźć pracę. Ukryli romans, ponieważ polityk był żonaty.

Kiedy w 1974 roku Anne urodziła mu córkę, ówczesna głowa Francji nadal mieszkała w dwóch rodzinach. François zmarł w 1996 roku. Jego żona zabroniła Ann przychodzenia na pogrzeb, ale jego kochanka przez cały czas kochała prezydenta, więc mimo zakazu przyszła się z nim pożegnać.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana