Patrząc na pracę Julii Wieniawy w 2020 roku, można powiedzieć, że młodziutka gwiazda osiągnęła najwięcej spośród wszystkich polskich artystów. 22-latka zagrała główne role w dwóch filmach, doszła do finału Tańca z gwiazdami, otworzyła dwie własne marki, nagrała kilka piosenek czy też wzięła udział w wielu kampaniach reklamowych. Dość dużo, jak na jeden rok tak młodej osoby, prawda? Co więcej, Wienawa nie zatrzymuje się i rok 2021 również należy do niej.

Dziewczyna z TikToka jest sobowtórką księżnej Diany. Wygląda i ubiera się zupełnie jak ona

Julia Wieniawa o swojej nieuleczalnej chorobie

Julia Wieniawa jak przystało na młodą gwiazdę - używa wszelkich mediów społecznościowych, by docierać do jak największej publiczności. Nic więc dziwnego, że młoda aktorka zaczęła publikować filmiki na - ostatnio najpopularniejszej platformie internetowej, czyli TikToku.

Ostatnie nagranie Julii dotyczyło choroby, z którą zmaga się influencerka. Julia Wieniawa chcąc wytłumaczyć się z tego w jaki sposób jej twarz zmieniła się na przestrzeni lat bez udziału chirurga, nagrała film, w którym opowiedziała o chorobie Hashimoto, na którą choruje.

Gwiazda przyznała, że gdy zaczynała swoją karierę nie wiedziała o chorobie. Czuła się wtedy ze sobą bardzo źle, a okrągłą buzię pokrywała ogromną ilością makijażu.

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

W tamtym okresie bardzo źle się ze sobą czułam i tak naprawdę nie wiedziałam, co się dzieje, a swoją niepewność siebie chowałam pod mocnym makijażem. Opuchliznę na twarzy usprawiedliwiałam tym, że jestem niewyspana, przemęczona, a może to po prostu młodość i tak wygląda mój baby face - tłumaczy aktorka.

screen filmu Julii Wieniawy

Monika Richardson świętuje urodziny 17-letniej córki serią jej zdjęć. Co za piękność!

Na koniec, Julia dała komunikat dla wszystkich tych, którzy mierzą się ze spuchniętym ciałem i złym samopoczuciem, aby zbadali się, bo być może także im hormony płatą figla.

Być może problemy, z którymi się borykacie, to nie jest kwestia diety, albo kwestia tego, jaką macie urodę, tylko po prostu kwestia choroby, która przejmuje kontrolę nad waszym ciałem. Dlatego w momencie, kiedy ja promuję naturalność, a ktoś pisze mi, że mnie stać na zabiegi upiększające, to nieprawda. Ja sobie nigdy nic w życiu z twarzą nie zrobiłam, tylko po prostu zaczęłam się leczyć i zmieniłam swój tryb życia.

Cały filmik możesz obejrzeć tutaj.

I choć cały filmik Julii jest nagrany w nieco przerażającym tonie, jakby mówiła o tym, że właśnie zdiagnozowano u niej śmiertelną chorobę - co według nas jest trochę nad wyrost - przyznajemy, że zawsze warto uświadamiać ludzi w kwestiach zdrowotnych, jeśli oczywiście zgadza się to z powszechną nauką medyczną. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana