Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny poznali się w 2013 roku. Para początkowo nie mówiła o swoim związku. O tym, że piłkarz i piosenkarka razem, dowiedziały się wtedy, gdy one pojawili się na festiwalu Open’er. W 2015 roku Wojciech oświadczył się swojej ukochanej. W maju 2016 roku powiedzieli sobie „tak” podczas przepięknej ceremonii w Grecji. Za dwa lata powitali synka Liama.

Rozstępy na brzuchu: Magdalena Stępień pokazała swoją figure po ciąży

Marina Szczęsna pokazuje swoje ciało w koronkowej bieliźnie

Marina Szczęsna (Łuczenko) nie raz publikowała na Instagramie zdjęcia, gdzie pokazywała swoje ciało w koronkowej bieliźnie. Ostatnio gwiazda postanowiła znów opublikować gorący kadr, gdzie pochwaliła się swoją szczupłą i piękną sylwetką. 

Miała na sobie czarną koronkową bieliznę i obniżoną jedwabną szatę. Schowała swoje długie włosy zgrabnie na bok. Zrobiła lekki makijaż. Fani byli zachwyceni takim zdjęciem Mariny.

"Pięknie wyglądasz super bielizna zdjęcia", "Podziwiam Cię jak Kobieta Kobietę, śliczna", "Boska", "Modeleczka", "Piękna , idealna" - czytamy.

A ty co myślisz na ten temat?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor opublikowali odważne zdjęcia. Na Instagramie Koroniewska opublikowała kadr, gdzie z mężem pozują bez odzieży na łóżku. Większość mogła sobie pomyśleć, że takie zdjecie związane z intymem, jednak Joanna rozwiała wszystkie wątpliwości.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational