Świeżo upieczeni mama i tata budują relacje z dzieckiem dosłownie od podstaw, przekonując ich, że zasługują na miano jego rodziców.

Chłopiec z ubogiej rodziny zwrócił zgubiony portfel. I to zmieniło jego życie

Wszyscy wiedzą o adoptowanych dzieciach Angeliny Jolie, ale w rzeczywistości jest o wiele więcej celebrytów o wielkim sercu.

Meg Ryan

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk świętuje swoje 19. urodziny. Jarosław Bieniuk pogratulował córkę: opublikował jej archiwalne zdjęcie

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Daniel Martyniuk jednak się złamał i znów ostro imprezuje. Celebryta zatęsknił za dawnym życiem

Poświęcono pomnik Krzysztofa Krawczyka. Wdowa zachwycona

Amerykańska aktorka i producentka filmowa Meg Ryan adoptowała dziewczynę o imieniu Daisy z Chin.

Ryan wychowała własnego syna, Jacka, z drugiego małżeństwa, ale kiedy dorósł, w 2006 roku postanowiła wziąć pod opiekę kolejne dziecko. Daisy miała wtedy zaledwie dwa lata.

Denise Richards

Denise Richards jest matką trzech córek, najmniejsza z nich zostaje adoptowana. Aktorka adoptowała noworodka Eloise w 2011 roku. Później okazało się, że dziewczynka ma rzadką chorobę genetyczną, wspólnie z nią walczą.

Hugh Jackman

Sławni małżonkowie Hugh Jackman i Deborah-Lee Furness są rodzicami dwojga adoptowanych dzieci. Są razem od 25 lat, ale nie zdążyli mieć biologicznych dzieci. W 2000 roku adoptowali chłopca Oscara, aw 2005 dziewczynę Ava.

Sharon Stone

Aktorka Sharon Stone jest matką trzech adoptowanych chłopców. Zabrała najstarszego Roena do sierocińca w 2000 roku, środkowego Lairda w 2005 roku, a najmłodszą królową w 2006 roku. Kobieta sama wychowuje dzieci.

3 lata temu cały kraj ją podziwiał. Jak potoczył się los niesamowicie pięknej dziewczyny z sierocińca i jak teraz wygląda

Jamie Lee Curtis

Amerykańska aktorka i pisarka Jamie Lee Curtis wraz z mężem przyjęli dwoje adoptowanych dzieci - Thomasa i Annie - kiedy zdali sobie sprawę, że nie mogą mieć własnych. 25-letni syn Thomas stał się transseksualistą. Córka Annie często pojawia się z matką na imprezach towarzyskich.

Steven Spielberg

Reżyser Steven Spielberg wychował siedmioro dzieci: pięcioro własnych i dwoje adoptowanych. Najstarsza córka Spielberga została aktorką pornograficzną, średni synowie pracują w przemyśle filmowym. Rodzina często pojawia się razem na premierach filmowych.

Tom Cruise

Nicole Kidman i Tom Cruise wychowali dwoje adoptowanych dzieci. Znani małżonkowie Nicole Kidman i Tom Cruise wychowywali razem adoptowane dzieci do 2001 roku.

Po rozwodzie Kidman przestała komunikować się ze swoim synem Connorem i córką Isabellą. Następnie kobieta wyszła za mąż i sama urodziła dwie córki. W wywiadzie wspomniała, że ​​czasami komunikują się w wiadomościach SMS.

Angelina Jolie

Angelina Jolie wychowuje sześcioro dzieci. Hollywoodzcy aktorzy Angelina Jolie i Brad Pitt zostali rodzicami sześciorga dzieci: trojga adoptowanych i troje biologicznych. Jolie adoptowała pierwszego syna Maddoxa ze schroniska dla uchodźców w Kamoji w 2002 roku.

W 2005 roku w Etiopii Angelina zdecydowała się adoptować Zaharę, ponieważ matka dziewczynki zmarła na AIDS. W 2007 roku do rodziny dołączył wietnamski Pham.

Charlize Theron

Aktorka Charlize Theron wychowuje adoptowane dzieci. Aktorka Charlize Theron adoptowała chłopca z RPA w 2012 roku, później jego syn Jackson postanowił zmienić płeć i poszedł do szkoły w sukience. W 2015 roku gwiazda filmowa adoptowała dziewczynę o imieniu Augusta z USA.

Katherine Heigl

Aktorka Katherine Heigl po raz pierwszy adoptowała południowokoreańską dziewczynę o imieniu Nancy w 2009 roku. Kilka lat później ona i jej mąż adoptowali Adelaide ze Stanów Zjednoczonych. W 2016 roku para została rodzicami pierwszego biologicznego dziecka – syna Joshuy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational