Dziewczynce nadano piękne imię Sienna, które ma włoskie pochodzenie i zostało wybrane prawdopodobnie ze względu na włoskie korzenie męża księżniczki.

Chłopiec z ubogiej rodziny zwrócił zgubiony portfel. I to zmieniło jego życie

A pełne imię dziewczyny to Sienna Elizabeth Mapelli-Mozzi. Postanowiliśmy przypomnieć sobie, którzy z krewnych królowej Elżbiety II nazwali swoje dzieci na jej cześć. Nawiasem mówiąc, sama księżniczka Beatrice ma również imię Elizabeth w swoim imieniu, brzmi to zupełnie jak księżniczka Beatrice Elizabeth Marie z Yorku.

Księżniczka Charlotte - jedyna córka księcia i księżnej Cambridge ma w imieniu Elżbietę. Pełne imię dziewczyny to Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge. Dziewczyna zajmuje czwarte miejsce w linii spadkobierców brytyjskiego tronu i jedyna z prawnuczek królowej, która nosi tytuł księżniczki, nadany jej i dwóm innym dzieciom Kate i Williamowi (według specjalnego dekret podpisany przez królową).

Popularne wiadomości teraz

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Lilibet Diana Mountbetten-Windsor – córka księcia i księżnej Sussex, urodziła się w czerwcu 2021 roku. Jej nazwisko wywołało wiele szumu w mediach, ponieważ jej rodzice książę Harry i Megan Markle zrezygnowali ze Stanów Zjednoczonych półtora roku przed jej narodzinami i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, udzielając kilku wywiadów, w których opowiadali o tym, jak bardzo miał żyć w rodzinie królewskiej. Ale po urodzeniu drugiego dziecka postanowili nazwać ją imieniem królowej, a nie tylko imieniem Elżbieta, ale Lillibet (tak przydomek dzieci Jej Królewskiej Mości, który w wieku dorosłym nazywał tylko jej mąż książę Filip).

3 lata temu cały kraj ją podziwiał. Jak potoczył się los niesamowicie pięknej dziewczyny z sierocińca i jak teraz wygląda

Lady Louise Windsor jest córką księcia Edwarda, najmłodszego syna królowej i jego żony, hrabiny Sophie of Wessex. Jej pełne imię to Lady Louise Alice Elizabeth Maria Mountbetten-Windsor, jest najstarszą z dwójki dzieci pary. Na prośbę rodziców, za zgodą królowej, dzieci Edwarda i Zofii noszą tytuł dzieci hrabiego, a nie księcia. W związku z tym w jej przypadku jest określana jako Lady Louise Alice Elizabeth Maria Windsor.

Isla Elizabeth Phillips - najmłodsza córka Petera Phillipsa (syna księżniczki Anny, jedynej córki królowej Elżbiety II) i Otema Kelly'ego również otrzymała imię monarchy. Isla Elizabeth została drugą prawnuczką królowej Elżbiety po swojej siostrze Savannah Phillips, która w związku z tym została pierwszą prawnuczką Jej Królewskiej Mości.

Księżniczka Anna (córka Elżbiety II) również nazwała swoją jedyną córkę Zarę - Zara Anne Elizabeth, jest najstarszą wnuczką królowej Elżbiety II i księcia Filipa, księcia Edynburga. W chwili urodzenia zajmowała 6 miejsce w linii sukcesji tronu. A ich druga córka Zara i jej mąż Mike Tyndall nazwali Lenę Elizabeth Tyndall. Od września 2021 roku dziewczyna zajmuje dwudzieste trzecie miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana