Wiele kobiet ze strachem odnajduje siwe włosy, uważając je za pierwszą oznakę zbliżania się do starości.

Kobieta z Rostowa wyszła za mąż za Afrykanina. Jak wyglądają jej dzieci, które pięknem podbiły Afrykę

Są jednak tacy, którzy z godnością akceptują zmiany związane z wiekiem. Gwiazdy również wspierają ten trend. Oto 7 słynnych pięknych kobiet, które przeciwstawiają się stereotypom i dumnie pokazują swoje srebrzyste loki.

Salma Hayek

Popularne wiadomości teraz

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

Kto nie pamięta gorącego tańca Salmy Hayek w From Dusk Till Dawn? Meksykańsko-amerykańska aktorka złamała serce niejednemu mężczyźnie, a kobiety na całym świecie z zazdrością patrzyły na jej uwodzicielskie postacie. Swój niesamowity wygląd gwiazda zawdzięcza wyłącznie naturze i przez lata z godnością przyjmuje wszelkie prezenty.

W sieciach społecznościowych 54-letnia Salma dzieli się swoimi naturalnymi ujęciami bez kropli makijażu. A na zdjęciu widać prześwitujące jej siwe włosy. Jednak gwiazda nawet nie myśli o rozpaczy, ponieważ nauczyła się żyć w harmonii z czasem.

„Białe włosy mądrości” — pisze Salma.

Sarah Jessica Parker

Gwiazda Sex and the City od dawna jest ikoną miejskiego stylu i ambasadorką najpiękniejszych butów. W wieku 56 lat Sarah nadal zachwyca fanów modnymi obrazami i nie ukrywa siwych włosów, które pojawiły się u nasady.

Przez długi czas o złotym blond kolorze włosów Parkera marzyły miliony dziewczyn na całym świecie. Jednak teraz aktorka woli pojawiać się częściej w swojej naturalnej postaci, publikując swoje zdjęcia z siwymi włosami. Tylko jedna zasada w jej życiu pozostaje niezmienna – nawet na rowerze aktorka pojawia się w butach na wysokim obcasie.

Jamie Lee Curtis

66-letnia gwiazda telewizyjna zawsze emanuje energią silnej i pewnej siebie kobiety. Z każdym rokiem życia Jamie odnajduje w sobie to, co najlepsze. Dopiero po 50 roku życia nie bała się eksperymentować ze swoim wyglądem.

Dziś krótka fryzura Curtisa stała się jej główną wizytówką, a siwy kolor włosów dodał fryzurze szczególnego szyku.

„Nagle zdałam sobie sprawę, że z tym szokiem, w którym połowa jest jasna, połowa ciemna, jestem znacznie jaśniejsza, znacznie bardziej oryginalna niż wcześniej. Zrobiłam fryzurę, wyrzuciłam farbę i stałam się znacznie szczęśliwsza ”- przyznaje aktorka.

Rosjanka i turecki biznesmen postanowili mieć 100 dzieci

Gwyneth Paltrow

Blondynka o anielskim wyglądzie zadebiutowała w horrorze Krzyk, ale stała się sławna po roli w Zakochanym Szekspirze. Z biegiem lat w jej ciepłej pszenicznej blondynie zaczęły pojawiać się siwe włosy, ale aktorka tego nie ukrywa.

I choć szczyt jej popularności przyszedł w jej młodości, dziś gwiazda w końcu nabrała pewności siebie. Produkuje świece dla kobiet o bardzo odważnym i pikantnym zapachu oraz wspiera ruch feministyczny. Dlatego na zdjęciach Gwyneth prawie nie ma makijażu, a siwe włosy wyglądają bardzo naturalnie.

„Oczywiście mam zmarszczki i siwe włosy. Ale to lubię. Oto kim jestem - powiedziała.

Meryl Streep

Od czasu wydania „Diabeł ubiera się u Prady” aktorka Meryl Streep stała się prawdziwą ikoną stylu. Kultowy wygląd gwiazdy na zdjęciu rozwiał wszelkie wątpliwości, że siwe włosy są piękne.

W filmie zagrała rolę kultowej postaci w świecie haute couture: niewielu wątpi w autorytet samej Mirandy Priestley. 72-letnia gwiazda pojawia się z siwymi włosami na czerwonym dywanie i pasuje do jasnej szkarłatnej sukienki.

Helen Mirren

Kolejną ikoną wśród siwowłosych piękności jest angielska aktorka Helen Mirren. W wieku 75 lat gwiazda wygląda dobrze, a jej srebrzyste włosy podkreślają jej szlachetny wygląd. Nawiasem mówiąc, Helen ma rosyjskie korzenie, a wielu widzów kojarzy ją z zimną i dominującą Królową Śniegu.

Tylko czasami Helen może cieniować swoje loki w pastelowym różu, ale na co dzień woli tylko swój naturalny odcień. Te słynne kobiety po raz kolejny udowadniają, że z siwymi włosami nie ma nic złego.

Salma Hayek ma srebrne kosmyki przypominające schludne rozświetlenie, a Sarah Jessica Parker stawia na naturalne piękno. Ale Helen Mirren i Meryl Streep sprawiły, że siwe włosy stały się ich cechą charakterystyczną, inspirując w ten sposób miliony kobiet do zaakceptowania zmian wieku.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana