Prowadząca "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Ohme zaskoczyła fanów swoją niezwykłą fotografią w sieci. Między innymi pokazała zdjęcie, gdzie wygląda jak stara babka. Skąd postanowiła to zrobić? W opisie Ohme poruszyła temat starości. 

Najbardziej nieodpowiedzialni gwiezdni rodzice, którzy zrujnowali życie swoim dzieciom

Chciałam się podzielić z Wami pewną refleksją… Wrzuciłam ostatnio zdjęcie mojego chłopaka, fakt urodziwego bardzo☺️. Potem podzieliłam się swoim tatuażem, który sprezentowałam sobie bez okazji, z czystej miłości do siebie😀 Posty wpadły na różne portale, te plotkarskie też. Spoko, taka kolej rzeczy, gdy pokazujesz się w telewizji. Zwykle tego nie robię, ale przeczytałam komentarze i zakładając z góry, że nic mnie już tam nie zdziwi- byłam zaskoczona. Wiele komentarzy dotyczyło tego, że jestem stara, że próchno, że baba w podeszłym wieku wzięła sobie młodszego (starszy jest), a potem jeszcze postanowiła się wytatuować🙃 O kobiecie piszą w ten sposób inne kobiety - zaczęła.

Że starość jest jak straszak, niechybny koniec, który pozbawia nas wszelkich praw. Nie można się śmiać, bo jest się groteskowym, nie można tatuować, bo to żenujące, mieć pieknego chłopaka, bo jakże mógł wybrać starą babę.

Ohme zaznacza, że warto cieszyć się z każdej chwili w życiu. 

Popularne wiadomości teraz

To było nieoczekiwane dla wszystkich: Tomasz Lis pokazał swoją trzecią córkę

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Wpadka w porannym programie telewizyjnym. To się mogło źle skończyć

Tym znakom zodiaku towarzyszyć będzie szczęście w 2022 roku

Pokazała swoje ciało w całej okazałości: Marcela Leszczak opublikowała gorące zdjęcie z Dubaju

Kochana Dziewczyno znad klawiatury, jedno jest pewne w życiu: wszyscy będziemy się starzeć, Ty też. Im będziesz starsza i mniej czasu Ci zostanie, tym więcej marzeń spełniaj. Ciesz się, ciesz się z całego serca, ze możesz jeszcze skakać, puszczać kaczki na wodzie, daleko splunąć i wytatuować sobie smoka na pośladkach. Marzenia nie mają terminu przydatności. Będziesz umierać i marzyć o tym, by przeżyć choć jeden dzień dłużej, tak już jest z psychika człowieka, że nadzieja go nie opuszcza do końca. A teraz odpuść, odpuść innym i sobie odpuść, od złości robią się zmarszczki i brzydkie grymasy. Pomysl o czym ostatnio marzyłaś i zrob to. I może napisz jakiejś obcej kobiecie w Internecie coś miłego, może nawet za coś podziękuj?Praktykowanie wdzięczności sprawia, że i nasze życie wypełnia się lepszym. Bądź wdzięczna za to, że są takie jak ja wokół. Stare i szczęśliwe. To całkiem niezła perspektywa na przyszłość, prawda? 😘

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational