Michał Wiśniewski jest chyba znany wszystkim Polakom. Wraz z zespołem Ich Troje podbił  wiele list przebojów, zawojował na Eurowizji, gdzie wywalczył dla Polski 7. miejsce, miał też swój reality show, a dodatkowo ma za sobą aż 4 małżeństwa. Bogaty życiorys jak na jednego człowieka, prawda?

Pierwszego potomstwa doczekał się ze swoją drugą żoną Martą, zwaną Mandaryną. To właśnie podczas tego związku Wiśniewski był na językach wszystkich. Ślub z Mandaryną był nawet emitowany w telewizji, co doskonale pokazuje, jak wielkimi celebrytami byli Wiśniewscy.

Dziś, lider zespołu "Ich Troje" jest związany z Polą, z którą ma syna Falco. Równocześnie piosenkarz utrzymuje kontakt ze wszystkimi swoimi dziećmi i ich matkami.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner, jakie relacje ich łączą?

Przed Polą, Michał Wiśniewski związany był z Dominiką Tajner. Ich ślub odbył się w 2012 roku, a ich małżeństwo trwało 7 lat. Jednak jak to w przypadku gwiazdora - i ten związek miał swój okres ważności. Para rozstała się, zmieniła swoje tatuaże z imionami i zaczęła nowe życie. Jednak okazuje się, że piosenkarz ma z byłą bardzo dobre relacje. Wyznał niegdyś, że wiele jej zawdzięcza.

Zawdzięczam Dominice to, że odłączyła wszystkie pijawki z mojego życia, a Pola kontynuuje tę politykę. Sześć lat temu przestałem pić, ogłosiłem upadłość konsumencką, przyznałem się, że coś mi się w życiu nie spodobało. To spotkało się z całą masą hejtu, choć nikomu nie byłem winien, oprócz skarbówki i kilku ludzi, którzy wpędzili mnie w kłopoty. Mówili, że uprawiam hazard, a ja w życiu nie przegrałem 5 złotych. Po tym wszystkim ludziom się też wydawało, że muszę chodzić w worku po ziemniakach. Na szczęście miałem wtedy przyjaciół, którzy podali mi rękę. Mogę powiedzieć, że mi się udało. Bardzo nie chcę tego wysiłku zmarnować – powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Popularne wiadomości teraz

Pożegnanie nieuleczalnie chorej właścicielki: konia i psa przywieziono prosto do hospicjum

Właściciele porzucili szczeniaka, ponieważ był „za duży”: historia psiaka, który stał się gwiazdą Instagrama

Emocjonalny spór między małą dziewczynką a jej ojcem. Mamy nadzieję, że wszystko zrozumiał

Tygrys Wodny przynosi dobrobyt: pięć znaków zodiaku czeka fantastyczny rok

Również Dominika Tajner nie ukrywa, że ma koleżeńskie relacje z byłym mężem. Oboje dziś mają dystans do swojego związku.

My się dosyć często gdzieś spotykamy. Nie nazwałabym tego jakąś wielką przyjaźnią. Bardzo się szanujemy i kolegujemy. Dobrze, że tak jest, że możemy się pośmiać na evencie i jednak mamy duży dystans do tego, co się dzieje.

Wiele można powiedzieć o Michale Wiśniewskim, ale jedno jest pewne - piosenkarz potrafi się rozwodzić "po ludzku".

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational