Anna Wendzikowska w 2007 roku została reporterką programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Z kolei w 2011 roku wzięła udział w 13. edycji programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami". Wendzikowska jest najbardziej znana w Polsce, jako wielka podróżująca dziennikarka. Na swoim koncie ma kilkanaście odwiedzonych krajów. Wszystko oczywiście relacjonuje na Instagramie. 39-latka dodatkowo jest mamą dwóch dziewczynek: 2-letniej Antoniny i 5-letniej Kornelii. Wendzikowska wychowuje ich sama. 

Agnieszka Kaczorowska wyjaśniła, dlaczego nie pokazuje twarzy swoich dziewczynek - fani zarzucają jej hipokryzję

Ostatnio Ania wyjechała w kolejną podróż, do Omanu. Na Instagramie dziennikarka opublikowała fotografię, gdzie pokazała, jak relaksuje w basenie. Miała na sobie kostium kąpielowy w kolorze piasku, włosy związane w kok. Wyginając się, Wendzikowska zademonstrowała swoje seksowne ciało. 
Fani zostawiły mnóstwo komentarzy: "Bylam 😍 wspaniale miejsce😍", "Jest moc", "O zesz ty bosko i romantycznie 🤩 woww 👌 Princess", "Wspaniałe wyglądasz miłego wypoczynku", "Piękna" - czytamy. 

A ty co myślisz na ten temat?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Halina Mlynkowa zdradziła dlaczego u szczytu popularności odeszła z zespołu. Kiedy kariera Halinki i zespołu Brathanki rozkwitała niestety wydarzyło się coś co zdaniem artystki przekreśliło możliwość dalszej współpracy. konflikt rozpoczął się w momencie, gdy była w ciąży z synem Piotrem, owocem jej pierwszego małżeństwa z Łukaszem Nowickim. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana