Aktorka Joanna Koroniewska jest bardzo aktywną w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie jej obserwują ponad 600 tysięcy osób. Aktorka ma wielki dystans do siebie. Gwiazda śmiało publikuje zdjęcia bez makijażu czy uczesanej fryzury. Pokazuje siebie w swojej naturalności.

Wszędzie panuje swoja atmosfera: Małgorzata Socha i Natalia Kukulska pokazali, jak przygotowują się do Halloween

Poza tym nie raz miała doczynienia z hejterami. W swoim adresie słyszała wiele nieprzyjemnych komentarzy, odnośnie jej wyglądu. Jednak Koroniewska nie za bardzo się tym przyjmuje. Nadal publikuje zdjęcia takiej jakie chce. 

Ostatnio za pośrednictwem Instagramu celebrytka pochwaliła się fotografią w krótkiej spódnicy, gdzie zademonstrowała swoje szczupłe nogi. W takim wydaniu Joanna wyglądała jako nastolatka. W opisie pisała o tym, jak ważne jest robienie wszystkiego, aby twoje marzenia się spełniły. Nie ma znaczenia, z jakiego miasta pochodzisz ani ile masz pieniędzy, jeśli naprawdę chcesz, zawsze dostaniesz to, czego chcesz.

Popularne wiadomości teraz

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Mama weszła do kuchni i zobaczyła, jak jej córeczka tańczy. Piękne i zapalające

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

(...) Wczoraj słyszałam jakiś wywiad, w którym negowano tego typu przedsięwzięcia- łatwo ferować wyroki kiedy ma się mnóstwo szczęścia i się komuś udało, ale jak mają zaistnieć tacy, którzy pochodzą z mniejszych miast, ciągnie się za nimi zupełnie inna historia, często nie mają wsparcia w najbliższych albo po prostu najbliżsi nie mają takich możliwości finansowych. Ja sama pamiętam, że wybrałam egzaminy TYLKO do Łódzkiej Filmówki. Najzwyczajniej nie było mnie już stać na to aby pojechać na egzaminy do innych szkół w innych miastach! Wspieram i ZAWSZE będę wspierać WSZYSTKICH w walce o swoje marzenia!!🔝🤍(...) - napisała Koroniewska na Instagramie. 

Iwona Pavlovic zmieniła się nie do poznania. Nową fryzurą zaskoczyła fanów

"Ale młodo tu wyglądasz Koronka😍", "Pani Asiu na tych zdjęciach wygląda Pani jak rówieśniczka uczestników programu Top Model a nie jak starsza siostra", "Ślicznie", "Ale noooogi" - zachwycali się fani wyglądem Koroniewskiej. 

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana