Małgorzata Kożuchowska to najbardziej znana polska aktorka. Swoją największą rozpoznawalność otrzymała dzięki serialu "Rodzinka. pl". Także zagrała rolę Hanki Mostowiak w "M jak miłość". Kożuchowska pojawiała się również w takim serialach, jak: "Zróbmy sobie wnuka" (2003), "Komorniku" (2005), "Dlaczego nie!" (2007), "Senność" (2008), serialu "Rodzinka.pl", serialu "Prawo Agaty", "Listach do M. 2", serialu "Druga szansa".

Prywatnie aktorka jest związana z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim. Po 40-stce powitała synka Jasia. Wcześniej w rozmowie z mediami aktorka wyznała, że jej ciąża była dość trudną.

„Moja ciąża była trudna… Trzeba było na nią chuchać i dmuchać. Od mojej Pani doktor usłyszałam: 'Za nami dopiero pierwszy etap… Bo przecież nie chodzi o to, żeby pani urodziła dziecko, ale o to, żeby pani urodziła dziecko zdrowe. Dlatego też przez pierwsze trzy miesiące musiałam leżeć”.

Aktorka bardzo chroni prywatność syna. Na Instagramie nie pokazuje twarzy dziecka. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z rodzicami

Gwiazda "Rodzinki.pl" na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z rodzicami. Gwiazda wyznała, że jej tata i mama nie patrząc na swój wiek, wciąż aktywni, pomocni, realizują swoje pasje! 

Mama i tata. Rodzice. Dziadkowie. Teściowie.❤️ Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje! Dużo dużo zdrowia kochani! ☀️☀️#parents #family #mama #tata #weekend #betogether - napisała dumna Małgorzata Kożuchowska. 

Fani zachwycali się miłym zdjęciem aktorki: "Piękna sprawa❤️🙌... miałam przyjemność widzieć Panią w towarzystwie Taty na beatyfikacji Kard. Wyszyńskiego", "Córeczka tatusia 😍 bardzo podobni do siebie jesteście 😍", "Cudowna fotka".

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana