Marta Manowska najbardziej znana w Polsce jako prowadząca programu Rolnik szuka żony.  Prywatnie jest związana z Adamem. Z nim prezenterka odnalazła prawdziwe szczęście. W ubiegłym roku plotkowano, że Manowska jest w ciąży. Wynikło to z tego, że gwiazda nosiła luźniejsze ciuchy i miała nieco pełniejszą buzię. Później Marta zdementowała plotki o swojej ciąży.

Aktorka Małgorzata Kożuchowska pokazała swoich rodziców: "Wciąż w formie, wciąż razem"

Ostatnio dziennikarka opublikowała zdjęcie kobietę z noworodkiem, gdzie tę kobietą okazała się Marianna Gierszewska. Jak się okazuje, Manowska zrobiła to z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego (10 października).

Światowy dzień zdrowia psychicznego. I ja nad zdrowiem chciałabym zatrzymać się dziś… bardziej. Bo żeby do tego zdrowia dojść, musisz przejść przez miejsca schorowane. Musisz przejść przez kłujące wspomnienia i tak, w sercu, Łagodnie je utulić. Musisz zatrzymać się przy trudnej pamięci ciała. I w tych bólach, czasem dosłownych, a czasem tylko symbolicznych, postarać się spojrzeć na nią bardziej. I wreszcie, musisz przyjrzeć się, własnej historii, która inna być nie mogła. (…) Żeby dojść do tego, co dziś mogę nazwać zdrowiem… musiałam dotknąć śmierci… Złapać się za rękę z bólem… Przytulić się ze wstydem… Spojrzeć na trudy… Przepłukać ocean łez… Zwątpić… Poczuć na języku gorzki smak bezsilności, rozbicia i niemocy…

Popularne wiadomości teraz

Istota nieznana: „obcy” w Indonezji (ZDJĘCIA)

Emocjonalny spór między małą dziewczynką a jej ojcem. Mamy nadzieję, że wszystko zrozumiał

Co mówi o Tobie pozycja, w której właśnie siedzisz? Wystarczy zrobić test

Genów nie da się oszukać: księżniczka Charlotte jest kopią siostrzenicy księżnej Diany

Tomasz Oświeciński pokazał swój nowo wybudowany dom. Niewiarygodne, co to za willa

Żeby dojść do tego, co dziś mogę nazwać zdrowiem, musiałam najpierw uznać kalectwo swojego serca, by dopiero z tego miejsca, móc zrozumieć je lepiej. Dzisiejszy dzień będzie żywą reklamą rozmaitych możliwości na dziarską poprawę samopoczucia. Lobbowanie zdrowia nie uda się jednak tam, gdzie nie uznamy tego, co okryte ranami. Miłość i odrzucenie. Sukces i porażka Zdrowie i choroba. Są sobie bliższe, niż nam się wydaje. One, we wzajemnych zależnościach. Pokazują pewną całość. Nie ścigaj się wiec dziś o to zdrowie. Ale stań do prawdy o tym, co okaleczone. To pierwszy krok. W stronę, lekkiego.

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational