Paulina Sykut-Jeżyna to wieloletnia już gwiazda stacji Polsat, która wraz z Krzysztofem Ibiszem prowadzą największe imprezy stacji, a także najpopularniejsze programy. W tym roku Paulina Sykut ma okazję pokazać się z innej strony, biorąc udział w 15. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Prywatnie prezenterka jest związana z przedsiębiorcą Piotrem Jeżyną. Para pobrała się w 2011 roku, po kilkunastu latach związku. W 2016 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Pauliny Sykut-Jeżyny - córka Róża.

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała pokój córki

Polska prezenterka na Instagramie opublikowała miły kadr z córeczką, gdzie razem pozują w pokoju dziewczynki. Bawią się w lalki. W środku pomieszczenia jest pięknie i przytulnie. 
 
Stoi białe łóżeczko dziecięce. Posiada miękkie poduszki w kształcie gwiazdek i serduszek. Przy oknie stoi komoda, na której prawdopodobnie leżą zabawki.

Kiedy byłam małą dziewczynką, dokładnie tak, jak moja córka, bawiąc się lalkami, wymyślałam scenki, jak w filmie. Wspólna zabawa dla nas jest najlepiej spędzonym czasem. Czesanie, przebieranie, zmiany całej stylizacji - napisała Paulina Sykut-Jeżyna na Instagramie.

Ślicznie Wyglądacie pozdrawiam serdecznie,  Pięknie Wyglądacie 😍😍, Cudownie wyglądasz Kochana z córeczką Wow Miłego wieczorku Tobie życzę Najdroższa ❤️❤️❤️❤️❤️I Love you,  Pani Paulino wygląda Pani pięknie, pozdrawiam - czytamy komentarzy od fanów. 

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana