A czasami podobieństwo między matką a córką jest naprawdę uderzające.

Brytyjczycy zrobili luksusowy dom z przyczepy ciężarówki: jak wygląda od środka. Wideo

Monica Bellucci i Deva Cassel

Trudno byłoby konkurować z wyglądem włoskiej aktorki, która od dawna ma status najpiękniejszej kobiety na świecie. Ale jej córka Deva jest do tego zdolna. 17-letnia modelka odziedziczyła najlepsze cechy swojej matki iz wiekiem coraz bardziej przypomina legendarną gwiazdę filmową: te same nieskazitelne rysy twarzy, brązowe włosy, postawa...

Popularne wiadomości teraz

Wszędzie panuje zieleń: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki Gabrysi

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje apartamenty w Hiszpanii: aktorka chwali się wrażeniami z podróży

Edyta Górniak nawołuje do robienia zapasów. Po co? Pokazała nagranie, które zdradza wszystko

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Deva stała się już twarzą kilku modowych kampanii. Nawiasem mówiąc, sama Monica jest bardzo zadowolona z tego, jak dobrze rozwija się kariera dziewczyny. Aktorka przyznała, że ​​jest gotowa ustąpić córce i we wszystkim ją wspierać.

Reese Witherspoon i Ava Elizabeth Phillipp

Główna hollywoodzka blondynka filmowa Reese Witherspoon urodziła córkę Ava w swoim pierwszym małżeństwie. Teraz dziewczyna ma 22 lata, a jej matka 45. I nikt nie jest tak często nazywany internetowymi bliźniaczkami jak one.

Te same blond włosy, nieskazitelne rysy twarzy i blask, który dosłownie pochodzi z obu, doprowadzają publiczność do szaleństwa. Ava lubi rysować, dobroczynność, aktywnie dba o środowisko i nie zamierza iść w ślady matki. Chociaż dzięki jej wyglądowi i talentom może zyskać nie mniejszą popularność.

Alessandra Ambrosio i Anja Louise Ambrosio Mazur

Brazylijska supermodelka, najlepiej znana jako „anioł” Victoria's Secret, nie pojawia się już na wybiegu. Ale wydaje się, że jej córka wkrótce jedzie tam prosto. Anji Louise Ambrosio-Mazur ma teraz 13 lat i aktywnie zdobywa miłość publiczności i mistrzów mody. Dziewczyna odziedziczyła po mamie urodę, od wzrostu i budowy ciała po rysy twarzy, a także aktywność i energię. Brała już udział w wielu strzelaninach z matką, a także na własną rękę i otrzymała tylko pozytywne opinie.

Księżna Diana „zmieniła historię” imieniem syna Williama: jak Karol chciał nazwać następcę tronu

Kate Moss i Lila Moss

Kiedy 47-letnia Kate Moss idzie na spacer ze swoją małą córeczką Lilą, fani nie mogą nie podziwiać. Słynna mama i córka, które zyskały już sławę doświadczonej modelki, wyglądają niesamowicie podobnie. Ale to nie tylko to. 19-letnia Lila ma ten sam błyskotliwy charakter, odwagę i umiejętność prezentowania się jako Kate, która od najmłodszych lat miała reputację buntowniczki. Nie tak dawno Lila pojawiła się na wybiegu w Mediolanie podczas pokazu Fendace z pompą insulinową na udzie. W ten sposób dziewczyna pokazała, że ​​nawet z cukrzycą typu 1 można żyć pełnią życia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana