Ale nie wszyscy postanowili skorzystać z dobrodziejstw dziadków i babć. Opowiemy Ci, jak żyją wnuki gwiazd, które przeszły do ​​historii.

Październik będzie miesiącem zmian dla pięciu znaków zodiaku: czeka na nich wielkie szczęście

Alison le Borges

Wnuczka Alaina Delona poszła w ślady dziadka i ojca. Zadebiutowała w filmie w 2001 roku, a ostatni film z jej udziałem pojawił się w 2016 roku. Dzięki jej ciekawemu wyglądowi na koncie Alison pojawiły się dziesiątki sesji zdjęciowych, więc postawiła na biznes modelek.

Popularne wiadomości teraz

„Harry został wydziedziczony przez ojca”: Karol przekaże londyński dom synowi księżnej Katarzyny

Bije wszelkie rekordy: najwyższa kobieta na świecie (ZDJĘCIA, WIDEO)

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

Właściciele porzucili szczeniaka, ponieważ był „za duży”: historia psiaka, który stał się gwiazdą Instagrama

Cameron Douglas

Spadkobierca Kirka Douglasa został następcą dynastii aktorskiej. Na jego koncie jest nie więcej niż 10 prac, więc możemy powiedzieć, że kariera faceta nie powiodła się. Prawie nie komunikuje się z dziennikarzami i nie opowiada o swoim życiu.

Dree Hemingway

Wzorem stała się prawnuczka pisarza. Reprezentuje duże firmy, kręci zdjęcia do kampanii reklamowych i bierze udział w pokazach. W 2016 roku Dree została wybrana Playboy Girl of the Month i została pierwszą modelką, która nie rozbiera się na planie.

Charlotte Casiraghi

Wnuczka Grace Kelly zajmuje 11. miejsce w kolejce do tronu. Zajmuje się sportem jeździeckim, rozwija własny biznes. Charlotte interesuje się polityką, dziennikarstwem i publikuje własne prace.

Legendarne supermodelki lat 90.: jak wyglądają teraz. Zdjęcia

Dakota Johnson

Niewiele osób wie, że gwiazda serialu „50 Shades of Grey” ma legendarnych krewnych: matkę Melanie Griffith i babcię Tippy Hedren. Poszła w ślady aktorek i zbudowała dobrą karierę, stając się idolką dla milionów.

Una Chaplin

Spadkobierczyni Charliego Chaplina zaczęła występować w filmach w 2007 roku. Wystąpiła w serialu „Gra o tron”, a teraz pracuje nad drugą częścią bijącego rekordy filmu „Avatar”.

Emma Kathleen Ferrer

Wcześniej wnuczka Audrey Hepburn pracowała w branży modelek i studiowała na Akademii Sztuk Pięknych. Emma pojawiła się na okładce Harper's Bazaar, występowała w programach dla Lanvina, Ralpha Laurena i Alexandra Wanga, a także współpracowała z agencją modelek. Teraz dziewczyna postanowiła poświęcić się kreatywności i została artystką.

Tookie Brando

Krewny Marlona Brando przejął najlepsze cechy swojego dziadka: piękne włosy, przenikliwe oczy i gęste brwi. Mężczyzna pracuje jako modelka, kręci się w celach reklamowych, do sesji zdjęciowych i bierze udział w pokazach.

Riley Keough

Wnuczka Elvisa Presleya została modelką i aktorką. Wystąpiła w ponad 20 filmach, z których najpopularniejsze to Mad Max: Fury Road, Riverdale i Logan Luck. Dziewczyna pracuje również na pokazach mody: reprezentowała markę Dolce & Gabbana. Alison podpisała kontrakt z agencją IMG.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational