Fani powracali do tego zdjęcia kilka razy i niewielu z nich było w stanie zauważyć oczywiste wpadki filmowe.

Październik będzie miesiącem zmian dla pięciu znaków zodiaku: czeka na nich wielkie szczęście

Opowiemy o nieścisłościach filmu, które twórcy i fani pozostawili bez uwagi.

Zły adres

Popularne wiadomości teraz

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

Właściciele porzucili szczeniaka, ponieważ był „za duży”: historia psiaka, który stał się gwiazdą Instagrama

Emocjonalny spór między małą dziewczynką a jej ojcem. Mamy nadzieję, że wszystko zrozumiał

Tygrys Wodny przynosi dobrobyt: pięć znaków zodiaku czeka fantastyczny rok

Chcąc znaleźć Sarę, Terminator poszedł do 14239, ale nie pasuje do żadnego z tych pokazanych w katalogu. W tym samym czasie sama bohaterka opuściła mieszkanie z numerem 225 - te dane również nie zostały wskazane.

Zły dzień

Kiedy Kyle zakończył swoją podróż w czasie, obawiał się, że urządzenie może nie działać prawidłowo. Bohater poprosił miejscowego o wyjaśnienie daty, a on odpowiedział: czwartek, 12 maja. To prawda, że ​​w 1984 roku ten dzień wypadł w sobotę.

Pierścień Sary

Przez większość filmu "Terminator" Connor nosił biżuterię na prawej ręce, na środkowym palcu. To prawda, że ​​pod koniec opowieści, podczas kręcenia kadru na stacji benzynowej, pierścień przesunął się na palec serdeczny, jakby sugerował zaręczyny.

Legendarne supermodelki lat 90.: jak wyglądają teraz. Zdjęcia

Identyczne krzyki

Przypomnij sobie fragment, w którym bohaterowie w panice wybiegają z klubu, próbując ukryć się przed Terminatorem. Wsiadają do samochodu, a gdy T-800 kontynuuje pościg, Sarah zaczyna krzyczeć. Dwa zupełnie identyczne krzyki powtarzały się jeden po drugim. Najprawdopodobniej redaktorzy po prostu powielili dobrą wersję dźwięku.

Fryzura Terminatora

Publiczność była zainteresowana faktem, że na różnych zdjęciach zmienia się fryzura Arnolda, a na niektórych zdjęciach jest on całkowicie usuwany bez brwi. I tylko nieliczni to wyjaśnili: w pogoni za Sarą Terminator przeszedł przez otwarty ogień, dlatego został bez włosów. To prawda, kiedy nosił okulary przeciwsłoneczne, było to prawie niezauważalne.

Ten sam aktor w kilku rolach

Fani historii zauważyli, że ten sam aktor grał kilka różnych ról. To zabawne, że po tak żmudnej pracy nie został nawet wymieniony w napisach końcowych. Początkowo ten człowiek był bezdomny, a potem pojawił się pod postacią przestraszonego mężczyzny.

Smród i latające muchy

We fragmencie obrazu na Arnolda lądują muchy, a także wspomina o scenie, w której jeden z mężczyzn próbuje dowiedzieć się od głównego bohatera przyczyny obrzydliwego zapachu w jego pokoju. Nawet oddani fani nie łączyli tych faktów, ale wszystko okazało się proste: zapach pochodził z uszkodzonego ciała cyborga.

Chłopak który zniknął

W komisariacie widać orientację na zaginionego chłopca. Kiedy cyborg przeszedł obok biura Truxlera, zobaczyła na tablicy po lewej stronie. Niestety zdjęcie jest prawdziwe - to dziecko naprawdę zniknęło i nawet po dziesięcioleciach nikt nie mógł znaleźć ani jednego śladu. W 1984 roku ten sam obraz pokazano w filmie „Koszmar z ulicy Wiązów”.

Film z Arnoldem Schwarzeneggerem jest uważany za legendarny, ale wiele wpadek lub sztuczek scenariuszowych pozostało niezauważonych. Reżyserowi warto się pochwalić: potrafił opowiedzieć dodatkowe szczegóły historii, nie skupiając się na nich.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational