Warunki, w których mogły rosnąć, również wydają się niesamowite.

„Poznaliśmy się w szpitalu położniczym”: ta para urodziła się w jeden dzień, miesiąc, rok i w jednym szpitalu

Na przykład rodzina Sarah Jessiki Parker nie świętowała swoich urodzin ze względu na wysoki koszt imprezy, a Leonardo DiCaprio dorastał w dzielnicy gangsterów obok prostytutek.

Oprah Winfrey

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Kobieta opowiedziała o objawach ciąży, o których nikt nie mówi. Jej filmik na TikToku stał się hitem

Prezenterka telewizyjna Oprah Winfrey była niechcianym dzieckiem w rodzinie. Ojciec służył w wojsku, a matka skończyła dopiero 18 lat. Po porodzie matka Oprah poszła do pracy, a dziewczynkę wychowywała babcia.

Dorastając w wieku 13 lat, Winfrey zaczęła zażywać narkotyki. Zauważ, że przyszła gwiazda została kilkakrotnie zgwałcona przez krewnych i chciała popełnić samobójstwo, gdy zaszła w ciążę w wieku 13 lat.

Pomimo tego, że była biedna jako dziecko, Oprah odniosła sukces w telewizji w Stanach Zjednoczonych i teraz zarabia około 40 milionów dolarów rocznie.

Celine Dion

Kanadyjska piosenkarka Celine Dion dorastała w dużej i biednej rodzinie, gdzie była najmłodszą z 14 dzieci.

Przyszła gwiazda podkreśliła, że ​​często brakowało jej rodzicielskiej miłości i uwagi. Celine jest obecnie jedną z najbogatszych performerek na świecie, a jej fortunę szacuje się na 450 milionów dolarów.

Sarah Jessica Parker

Aktorka Sarah Jessica Parker dorastała w rodzinie z ośmiorgiem dzieci. Rodzice otrzymywali niewielką pensję i ledwo starczało na jedzenie. Dzieci nigdy nie miały urodzin.

Sarah Jessica pracuje w teatrze od 4 roku życia, w młodości była kasjerką w sklepie. Teraz Parker jest odnoszącą sukcesy bizneswoman i aktorką znaną na całym świecie. Jej fortunę szacuje się na 100 milionów dolarów.

Tom Cruise

Hollywoodzki symbol seksu Tom Cruise 15 razy zmieniał szkołę, ponieważ jego rodzina nieustannie się przemieszczała w poszukiwaniu pracy. Ojciec przyszłego aktora pobił czworo swoich dzieci, a jego matka pracowała na 4 zmiany.

Teraz filmy z udziałem Toma przynoszą setki milionów wpływów z kasy, a jego fortunę szacuje się na pół miliarda dolarów.

Dwayne „Rock” Johnson poruszył wszystkich do łez, gratulując swojej 102-letniej fance w jej urodziny

Nicki Minaj

Piosenkarka Niki Minaj była wychowywana przez babcię do 5 roku życia, podczas gdy jej rodzice pracowali w Nowym Jorku.

Po dojrzeniu przyszła gwiazda nie chciała przenieść się do ojca, ponieważ używał alkoholu i narkotyków. Ponadto mężczyzna często bił matkę i córkę. Zauważ, że teraz raper zarabia około 50 milionów dolarów rocznie.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez miała biedne dzieciństwo. Mój ojciec pracował jako programista, a moja mama pracowała jako nauczycielka w przedszkolu. Były czasy, kiedy rodzice byli bez pracy. Udało im się umieścić J. Lo w katolickiej szkole i ledwo zebrali pieniądze na prywatne lekcje tańca.

Teraz J. Lo jest jedną z najlepiej opłacanych wykonawców na świecie. Sam jej występ kosztuje tylko około 2 miliony dolarów.

Selena Gomez

Selena Gomez jako dziecko i teraz Mama Seleny Gomez zaszła w ciążę w wieku 16 lat, a jej tata miał wtedy zaledwie 17. Rodzice pracowali na kilku etatach. Piosenkarka wielokrotnie powtarzała, że ​​jej dzieciństwo w Teksasie odbyło się w strasznych warunkach. Gwiazda jest teraz milionerem z zaledwie jednym postem reklamowym na Instagramie o wartości około miliona dolarów.

Eminem

Mama urodziła rapera Eminema w wieku 17 lat. Często przenosili się w poszukiwaniu lepszego życia z powodu braku funduszy. Eminem wykonał straszną robotę w szkole, zostawiając go dwa razy w drugiej klasie.

W wielu piosenkach pojawiają się wiersze o trudnej młodości i urazie do matki, która w dzieciństwie nie zwracała na niego uwagi. W przeciwieństwie do innych raperów, którzy prowadzą równoległy biznes, Eminem zarobił milion dolarów tylko dzięki muzyce.

Jay Z

Amerykański raper Jay Z dorastał bez ojca. Jego matka sama wychowała czworo dzieci. Kobieta pracowała przez całą dobę, aby rodzina miała dość pieniędzy na chleb. Jay Z wstydził się nawet chodzić do szkoły w obskurnych ubraniach i butach. Od 2021 roku wykonawca jest miliarderem.

Leonardo DiCaprio

Rodzina Leonarda DiCaprio mieszkała w biednej dzielnicy z prostytutkami, dilerami narkotyków i oszustami. Mama pracowała na kilku stanowiskach, aby zapewnić przyszłość syna.

Ostatnie pieniądze wydała na przygotowanie młodego Leo do castingów filmowych. DiCaprio sprostał oczekiwaniom swojej matki. Teraz jego fortunę szacuje się na 300 milionów dolarów.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana