Niestety w 1970 muzycy postanowili rozwijać się samodzielnie.

Kiedy twój taniec jest lepszy niż wszystkie inne. Dziecko zaskoczyło wszystkich na lekcji tańca

John Lennon i Paul McCartney rozpoczęli karierę solową, ale nie byli w stanie prześcignąć swojego współtworzenia. Dziś opowiemy Wam o ich ostatniej wspólnej piosence.
 
 
Gwiazdny początek
Co ciekawe, twórczość Beatlesów została bardzo szybko doceniona. Od pierwszego występu z coverami do wykonania własnych przebojów duetowi zajęło tylko trzy lata. I nawet wtedy ich talent oczarował wszystkich mieszkańców pięciu kontynentów.
Lata sześćdziesiąte XX wieku nazwano „epoką Johna Lennona i Paula McCartneya”. Nowe single grupy zostały natychmiast wyprzedane w ogromnych ilościach. Ze względu na niesamowite zapotrzebowanie na utwory wokalistów, młodzi ludzie wymyślili nawet wspólny pseudonim składający się z dwóch nazwisk. Tym samym, niezależnie od autorstwa, wszystkie prace zostały przyporządkowane do obu.
Twórcze trudności
Harmonia umożliwiająca szybkie i sprawne tworzenie arcydzieł została zniszczona przez ambicje dwóch geniuszy. Z jednej strony bez wsparcia przyjaciela żaden z nich nie osiągnąłby tak wspaniałych rezultatów. Z drugiej strony odmienna postawa często prowadziła do sporów o technikę wykonywania liczb.
Ostatnią kroplą był utwór „Oh Darling”. John zobaczył oryginalny dźwięk w pokoju, ale Paul nie zgodził się oddać kreacji przyjacielowi. W przyszłości takie konflikty pojawiały się coraz częściej. Każdy szukał siebie i własnego korporacyjnego stylu i nie był gotowy poświęcić własnego zdania.

Odejście bliskich i choroby. Aktorzy serialu „Klon”, których los był tragiczny

Aby przestać się kłócić, autorzy zgodzili się pracować w domu i spotykać się w studiu, aby omówić gotowy materiał. Jednak podział pracy jeszcze bardziej zraził uczestników, stopniowo chłopaki zaczęli przenosić się do „swojej” publiczności.

Pomysłowe rozwiązanie

Popularne wiadomości teraz

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Ostatnią piosenkę Beatlesów, według kolektywu, można nazwać przebojem z 1967 roku „Baby You are a Rich Man”. Kompozycja połączyła dwa niedokończone numery Jana i Pawła.

Jeśli jednak dokładnie przestudiujesz tę kwestię, stanie się jasne, że w rzeczywistości muzycy wydali kolejny utwór „I’ve Got A Feeling”, który śledzi współpracę autorów piosenek.

Jego osobliwością jest przeplatanie słów Johna Lennona „Każdy miał dobry rok” w ścieżce dźwiękowej Paula McCartneya. To właśnie ta część położyła kres tandemowi i pokazała, że ​​przyjaźń legendarnych ludzi będzie żyła wiecznie.
 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana