Karol, książę Walii, zaplanował renowację prywatnej własności rodziny królewskiej tuż po objęciu tronu. Majątek, który był przeznaczony dla księcia Harry'ego, trafi do młodego księcia Jerzego.

Najstarszy syn Elżbiety II od wielu lat mieszka z żoną Kamilą Parker Bowles w przytulnej londyńskiej rezydencji Clarence House. Rezydencja ta oczywiście nie może konkurować z Pałacem Buckingham. Jednak 72-letni książę uważa, że ​​oficjalna rezydencja królowej w stolicy jest „za głośna”.

Jednocześnie następca tronu uświadamia sobie, że mu się nie uda niknąć przeprowadzki. „Zarówno książę, jak i księżna Kornwalii są bardzo praktycznymi ludźmi. Rozumieją, że panujący monarcha musi mieszkać w Pałacu Buckingham, inaczej będzie wyglądał jak Hampton Court”.

Hampton Court to zespół pałacowo-parkowy w Londynie na lewym brzegu Tamizy. W ostatnich latach rodzina królewska prawie z niego nie korzystała.

Getty Images

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Clarence House był pierwotnie przeznaczony dla księcia Harry'ego. Jednak najmłodszy syn księcia Karola zrezygnował z królewskich obowiązków i opuścił rodzinę. Wraz z żoną Meghan Markle osiedlił się w Stanach Zjednoczonych, skąd regularnie atakuje swoich brytyjskich krewnych.

„Dom księcia Walii w Londynie został zarezerwowany dla jego najmłodszego syna. Ale kiedy książęta Sussexu przenieśli się do Kalifornii, zostali „poza gra”. Harry stracił swoje prawo do spadku”.

Książę Karol postanowił zostawić rezydencję dla swojego wnuka – najstarszego syna księżnej Katarzyny i księcia Wilhelma. 8-letni książę Jerzy przejmie władzę dopiero po dziadku i ojcu. Zanim jednak osiedli się w Pałacu Buckingham, będzie potrzebował miejsca do zamieszkania. Cóż, Clarence House jest całkiem niezłą opcją.

Czy uważacie, że Charles postąpił słusznie?

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana