W takim przypadku zapoznaj się z naszym wyborem. Dzisiaj zebraliśmy najlepsze serie, które z pewnością Cię rozweselą.

Kiedy twój taniec jest lepszy niż wszystkie inne. Dziecko zaskoczyło wszystkich na lekcji tańca

Zielone przestrzenie (1965)

Wydawałoby się, co może nas zaskoczyć twórczością z połowy ubiegłego wieku. Ale nie spiesz się z wyciąganiem wniosków. Historia opowie o prawniku, który marzy o zostaniu zwykłym rolnikiem. Na drodze gościa z miasta będzie wiele przeszkód. A największym problemem będzie jego żona - pani przyzwyczajona do luksusowego i łatwego życia.

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Karol w odpowiedzi (1984)

Urocza seria o życiu studenta. W przerwach między studiami młody człowiek dorabia jako niania i opiekuje się domem. Być może jest to najlepszy sitcom, który łączy w sobie wszystkie szablony lat 90.: przystojnego bohatera, zabawnego przyjaciela, bogatych i mądrych rodziców oraz morze pozytywnych emocji.

Nawiasem mówiąc, podczas kręcenia reżyserzy od czasu do czasu zmieniali drugoplanowe postacie, przyciągając w ten sposób uwagę publiczności.

"Złote dziewczyny" (1985)

Kreacja oparta jest na życiu trzech dojrzałych przyjaciół. Panie postanawiają przenieść się pod jeden dach, aby miło umilić wieczory w rozmowach. Ale nie myśl, że nudne życie starych kobiet rozwinie się w kadrze. Główni bohaterowie są indywidualni i bardzo uroczy.

"Seinfeld" (1989)

Kolejna mało znana, ale bardzo dobra seria, którą warto odnotować. Pod pewnymi względami przypomina „Przyjaciół”: film opowiada o komiku z Nowego Jorku i jego towarzyszach. Niektórzy uważają nawet, że te dwa projekty to „bracia”, więc koniecznie spędźcie kilka wieczorów z tym arcydziełem.

Odejście bliskich i choroby. Aktorzy serialu „Klon”, których los był tragiczny

Harry i Hendersonowie (1991)

Jeśli znasz serię „Alfa”, najprawdopodobniej słyszałeś o jej sobowtórze. Komedia ukazała się sześć lat później, a jej fabuła obraca się wokół złej rodziny i Wielkiej Stopy, która potrafi rozmawiać ze zwierzętami. W pierwszym przypadku Alf był kosmitą z kosmosu. Reszta filmów jest bardzo podobna: żywe typy głównych bohaterów, szybki rozwój wydarzeń, a nawet dobry humor.

„Wszyscy nienawidzą Chrisa” (2005)

Wydarzenia z kolejnej serii rozgrywają się w latach osiemdziesiątych. Głównym bohaterem jest czarny facet borykający się z problemami rodzinnymi. Osobno warto podkreślić tłumaczenie z Courage-Bambey. Studio aktorskie uzupełniło wiersze w taki sposób, że widz zaczyna odczuwać obecność ducha sowieckiego.

„Może być gorzej” (2009)

Kolejna świetna robota. Ale w przeciwieństwie do poprzednich arcydzieł, jest tu wyraźnie pouczający wątek, jak nie można żyć. Zwykła rodzina kojarzy się z niemal nierealnymi, groteskowymi sytuacjami, a jej zachowanie doprowadzane jest do absurdu. Chociaż każdy odcinek kończy się szczęśliwym zakończeniem.

Mike i Molly (2010)

Jeden z najbardziej niezwykłych projektów w topowym serialu. Komiks o parze, która poznała się przez obżarstwo, rozśmieszy wszystkich. Ponadto film porusza takie globalne tematy, jak zdrowy styl życia i relacje rodzinne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana