Pomimo niezgodności z hollywoodzkimi standardami urody, dzięki poczuciu humoru i ciepłemu uśmiechowi zaliczany jest do rankingów najlepszych artystów naszych czasów. Przeczytaj o najciekawszych faktach z życia aktora poniżej.

Kiedy twój taniec jest lepszy niż wszystkie inne. Dziecko zaskoczyło wszystkich na lekcji tańca

DeVito urodził się w rodzinie Włochów, którzy przenieśli się do Ameryki. Jako najmłodszy z dzieci cieszył się dużym zainteresowaniem starszych sióstr. Odgrywali ważną rolę w jego życiu i udzielali wsparcia we właściwym czasie.

Wierzcie lub nie, mężczyzna nie od razu trafił do zawodu aktorskiego. Jego pierwszą edukacją było fryzjerstwo: ukończył akademię specjalistyczną w Wilfred i przez pewien czas pracował w swojej specjalności. Jego siostra była właścicielką własnego salonu kosmetycznego, w którym również pracował Danny.

Utalentowany Włoch przez przypadek zrealizował swoje aktorskie powołanie. Jeszcze jako stylista zainteresował się makijażem. Jednak poszukiwanie specjalistów w tej dziedzinie przyniosło nieoczekiwane rezultaty.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Na Manhattanie uczęszczał na kursy charakteryzacji teatralnej w Akademii Sztuk Dramatycznych, gdzie został zauważony i zaproszony do prób ekranowych. Tu zaczęła się jego kariera filmowa.

Popularność przychodzi do aktora po pierwszych rolach epizodycznych. Wariat z filmu „Lot nad kukułczym gniazdem” pozwolił zademonstrować aspekty talentu i zainteresowania publiczności, a po kilku latach został laureatem nagród filmowych za rolę dyspozytora Louisa z serialu „Taxi”. Aby wcielić się w pierwszego bohatera, musiał poświęcić spokój ducha i zbadać zachowanie prawdziwych pacjentów szpitala psychiatrycznego.

Odejście bliskich i choroby. Aktorzy serialu „Klon”, których los był tragiczny

W swoim zawodzie DeVito czuje się jak ryba w wodzie. Jednocześnie nieustannie się rozwija i próbuje nowych rzeczy - gra zarówno w filmach komediowych, jak i dramatycznych, bierze udział w serialach, a nawet podkładach głosowych w kreskówkach. Jego głos należy do Herberta Powella z ukochanego „Simpsonów”, głównego bohatera pełnometrażowej animacji „Lorax”. Zgadzam się, to puszyste stworzenie jest trochę jak sam aktor!

Mężczyzna poznał Rheę Perlman na początku swojej kariery. A teraz, od dziesięcioleci, para się nie rozstała. Po 11 latach związku pobrali się - charyzmatyczna mała nie mogła zabraknąć wiecznie wesołej kobiety. Co więcej, była od niego tylko o 4 centymetry wyższa, więc mógł ją spokojnie podziwiać i jednocześnie nie odczuwać dyskomfortu. W małżeństwie pojawiło się troje dzieci, które od urodzenia otrzymywały wiele miłości i troski. Jednak w 2012 roku fani byli zszokowani wiadomością o rozwodzie najsilniejszej pary w Hollywood. Nie ostatnią rolę odegrał włoski temperament małżonka i jego pasja do młodych aktorek. Udało się przezwyciężyć kryzys w związku, ale w 2019 roku ponownie zaczęli mówić o swoim rozstaniu.

Każdy musi jakoś złagodzić stres. Danny DeVito nie ukrywa swoich metod radzenia sobie ze zmęczeniem – w jego garderobie jest trampolina, która znacznie ułatwia życie. To proste urządzenie pomaga mu się zrelaksować i skoncentrować na wykonywanych zadaniach.

Wiele ulubionych filmów z dzieciństwa stało się bardziej interesujących właśnie dzięki udziałowi Danny'ego DeVito. Bohaterowi życzymy twórczego sukcesu i kuszących propozycji filmowych!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana