Aż trudno w to uwierzyć, ale we wrześniu tego roku minęło 10 lat od emisji pierwszego odcinka programu "The Voice of Poland". Od tego czasu, przez scenę show przebrnęło wiele talentów. To właśnie takie nazwiska jak  Antoni Smykiewicz,  Rafał Brzozowski,  Natalia Nykiel,  Mateusz Ziółko,  Katarzyna Sawczuk,  Marta „Sarsa” Markiewicz,  Ania Karwan czy  Marcin Sójka dzięki programowi rozwinęły skrzydła i zyskały rozgłos.

Jury od początku emisji "The Voice" zmieniło się całkowicie. Początkowo w zacnych fotelach zasiadali: Andrzej Piaseczny, Nergal, Kayah i Ania Dąbrowska. W najnowszej edycji w fotelach zasiadają Marek Piekarczyk, Tomson i Baron, Justyna Steczkowska i Sylwia Grzeszczak, która w roli trenerki wystąpiła po raz pierwszy.

Wszyscy mieli duże nadzieje, że Sylwia Grzeszczak namiesza w programie i doprowadzi swoją grupę bardzo wysoko. Sama artystka jest bowiem bardzo uzdolniona i jej wokal robi wrażenie. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Ile ważą i mierzą polskie celebrytki? Niektóre liczby to spore zaskoczenie

Porażka Sylwii Grzeszczak

Podczas ostatniego odcinka, gdy odbywały się "bitwy" z udziałem uczestników z grupy Sylwii Grzeszczak, wokaliści nie popisali się swoim talentem. Jeden z występów, gdy na scenie zaprezentowali się  Daniel Hawes i Izabela Bilińska, ostro skrytykowała Justyna Steczkowska, a zaraz potem przytaknęli jej Tomson i  Baron. Piosenkarka była wręcz oburzona poziomem wokalistów.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

To nie jest występ godny po prostu. Przepraszam Was. Uważam, że jesteście nieprzygotowani na tyle, żeby stanąć tutaj i cieszyć publiczność. Chcę być miła, ale muszę być szczera. Nieczysto, już pomijam choreografię, bo nie jesteście tancerzami, ale pomimo wszystko na scenie trzeba ogarnąć nawet ruch. Jest jeden wielki bałagan, nic nie działa. Najważniejsze jest śpiewanie, ale to nie jest ten poziom. To jest program telewizyjny najlepsze głosy w Polsce- The Voice of Poland – skwitowała występ tego duetu Justyna Steczkowska.

Występ tej dwójki można zobaczyć tutaj:

Ida Nowakowska zdradziła, jaką ma relacje z teściami. Poruszyła drażliwy temat

Niestety, nie tylko ten występ okazał się niewypałem. Gdy inna para uczestników z drużyny Grzeszczak - Igor Kowalski i Jakub Nowak wykonali piosenkę Jamiego Culluma Everlasting Love także nikt nie był zachwycony.

W internecie aż roi się od komentarzy sugerujących, że Sylwia Grzeszczak po prostu nie nadaje się na rolę trenerki. Komentujący zauważają, że piosenkarka nie potrafi dobierać utwórów pod głosy swoich uczestników. Nie jest bowiem możliwe, że osoby, które w poprzednich odcinkach zachwycały, teraz nie potrafią śpiewać.

"Pani Sylwia tak promowana przez produkcję tego programu zupełnie nie sprawdza się w roli trenerki. Nie potrafi dobrać repertuaru dla osób ze swojej drużyny. Ma problemy i to właśnie było widać w bitwach z przygotowaniem ludzi do występu", "Tak złego poziomu w bitwach jeszcze nie było". "To była jedna wielka tragedia. Wykonanie, aranżacja i utwór. Koszmary!" - brzmią komentarze w sieci.

A Wy, oglądaliście najnowszy odcinek "The Voice"? Było według Was tak źle?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana