Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge, aka Princess Charlotte, średnie dziecko Kate Middleton i księcia Williama, stanie się najbogatszą z młodych rodzin królewskich, ponieważ jej fortunę szacuje się obecnie na 3,6 miliarda funtów (4,94 miliarda dolarów), donosi Express, powołując się na wyniki badanie Electric Ride on Cars.

Kiedy twój taniec jest lepszy niż wszystkie inne. Dziecko zaskoczyło wszystkich na lekcji tańca

Oczekuje się, że 6-letnia księżniczka znajdzie się na szczycie listy młodych królewskich bogatych, przed swoim 8-letnim starszym bratem, księciem Jerzym i jej 3-letnim bratem, księciem Ludwikiem. Podczas gdy jej majątek wynosi 3,6 miliarda funtów, George ma prawie 2,2 miliarda funtów, a Louis 720 milionów funtów.

Dwuletni syn księcia Harry'ego Archie Mountbatten-Windsor również został uwzględniony w badaniu i szacuje się, że jest wart 21,6 miliona funtów (29,65 miliona dolarów).

Tak więc na ogólnej liście najbogatszych dzieci królewskich najstarszy syn i córka książąt Cambridge zajmują pierwsze dwa miejsca. Według badań księżniczka Charlotte znalazła się na szczycie rankingów nie tylko wśród rodziny królewskiej, ale wśród wszystkich zamożnych dzieci na świecie. Louis zajął trzecie miejsce z 9-letnią córką Beyoncé i Jay-Z, Blue Ivy Carter. Zauważ, że gwiezdne badanie obejmowało również dzieci TikTokerów i celebrytów.

Popularne wiadomości teraz

4 fryzury dla cienkich włosów, które dodają dodatkowej objętości

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Odejście bliskich i choroby. Aktorzy serialu „Klon”, których los był tragiczny

Eksperci uważają, że tak zwany „efekt Kate Middleton” znacząco pomógł Charlotte, a tym samym wzrost jej fortuny. Ten ostatni sugeruje, że „wybory rodziny królewskiej mogą mieć ogromny wpływ na trendy”, w tym potencjalną wartość. Jak wiadomo, każde pojawienie się Księżnej z dziećmi w miejscach publicznych znacząco podnosi sprzedaż rzeczy, w których występuje. To samo dotyczy jej synów i córki, których styl podążają tysiące matek w Wielkiej Brytanii i innych krajach. Biorąc pod uwagę, że Kate ubiera dzieci w budżetowe marki, Brytyjczycy chętnie kupują te same ubrania.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana