Polski piłkarz Jarosław Bieniuk był związany z aktorką Anną Przybylską. Ona była jego największą miłością. Chociaż nie byli małżeństwem, jednak powitali trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia. Po tym, jak Przybylska zmarła, Bieniuk przez długi czas był sam. Później na jego drodzę spotkała się blogerka Martyna Gliwińska. Kobieta urodziła mu syna Kazimierza. Niestety z blogerką Bieniuk się rozstał. Teraz Jarosław znajduje się w związku z modelką Zuzanną Pactwą. I wygląda na to, że piłkarz wrzeście znalazł swoje prawdiwe szczęście. 

jarosław bieniuk
jarosław bieniuk

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Oliwia Bieniuk zdradziła, jakie szczęście odnalazł jej ojciec ze swoją partnerką. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Blogerka Martyna Gliwińska wychowuje sama swojego synka Kazika. W swoich mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia oraz nagrania związane z maluchem. Całkiem niedawna na Intagramie celebrytka pochwaliła się miłym zdjęciem tego, jakim już dorosłym jest Kazimierz. Na foto dziecko ma na sobie białą koszulę i zieloną kamizelkę. Również był  ubrany w granatowe spodnie na których były szelki.

„Jeżu Jeżu ratuj nas, taki gęsty las!” Znacie to? 😆 Zawsze śpiewałam to z moim Tatą jak wchodziliśmy do lasu 😂. Teraz biegam po lesie i swieci mi się to w głowie jak neonowy szyld 🏃‍♀️🚨. Też macie takie zaszyte wspomnienia z dzieciństwa ? Często do Was wracają? 🥰Jak Wam się podoba mój leśny stworek ? - napisała Martyna Gliwińska na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Magda Mołek opowiedziała o swojej traumie ze spowiedzi. Do dzisiaj trudno jej się o tym mówi

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Gani zachwycali się małym Kazikiem: "Jest boski 😍rośnie jak na drożdżach", "Ale duży", "Kaziczek Kochany", "Jeżu jeżu jaki on śliczny ❤️❤️❤️🎈🎈toć to cała mama ❤️", "Sliczny jest Kazik😍😍😍. Non stop mozna go ogladac. Pocieszne dziecko" -czytamy.

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana