Edyta Pazura znajduje się w szczęśliwym związku z polskim aktorem Cezary Pazurą. Para wychowuje trójkę dzieci: Emilię, Antoni i Ritę. W swoich social mediach kobieta często publikuje wspólne zdjęcia z mężem i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Ale tak było nie zawsze. Ostatnio Edyta w rozmowie z Vivą wyznała, że musiała przejść przez wiele będąc już w związku z Pazurą.

Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki -powiedziała Edyta.

Nie tylko ona cierpiała:

Kiedy się z nim związałam, wyprowadziłam się do Warszawy. Mama została na małym osiedlu w Nowej Hucie, gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą, obgadują. Sąsiedzi pokazywali mamę palcami: „To jest ta, której córka związała się z dużo starszym rozwodnikiem”. Młodość dała mi siłę, żeby sobie z tym poradzić. Mamę wciąż to dręczy, bo mnie ocenia z perspektywy swojego dziecka, a nie żony „celebrytki” Cezarego Pazury. Uważa, że nie zasłużyłam na ból i krzywdę.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Nawet chciała się rozstać z Czarkiem, ale on nie pozwolił jej tak łatwo odejść:

Dopiero kiedy zaczęła się nagonka, przestraszyłam się. Poczułam, że stoję pod ścianą. Ktoś mocno trzyma mnie za gardło. Bywało, że Czarek wracał z pracy, a ja czekałam pod drzwiami z walizkami i mówiłam: „Dłużej nie wytrzymam. Przecież ja tym ludziom nic nie zrobiłam. Nie mogę tak żyć, do widzenia”. Czarek biegł do drzwi, szybko je zamykał i prosił: „Kochanie, nigdzie nie idziesz, teraz porozmawiamy”.

Edyta wyznaje, że z mężem przeszli przez dużo, i to wzmocniło ich związek:

Mieliśmy dużo trudnych momentów. Zdrowotnych – Czarek miał poważną operację kręgosłupa, finansowych – były chwile, że liczyliśmy, czy starczy nam do pierwszego. Zaliczyliśmy kryzys, bo to, co działo się wokół nas, prędzej czy później odbijało się na naszym małżeństwie. Ale dzięki temu, że już to przeżyliśmy, jest nam łatwiej. Czasami w związkach na początku jest cukierkowo, a potem nagle chemia się ulatnia i miłość umiera. Myśmy tego uniknęli. Wiemy, jak to jest wspierać się w chorobie, kiedy nie ma pieniędzy, kiedy nas atakują. Nic złego już nas nie zaskoczy.

Żona aktora wyznała, że Cezary jest wspaniałym tatą:

Jest genialnym ojcem. Jestem pełna podziwu. W Czarku pociągające jest to, że on nie kłamie, nie szasta frazesami. Na początku powiedział mi, że marzy o rodzinie, i teraz na każdym kroku pokazuje mi, że to prawda. Mogę spokojnie wyjść i zostawić mu troje dzieci, zawsze powie: „Nie ma problemu”. Każdym się zaopiekuje, ogarnie jego potrzeby, przygotuje trzy kolacje, poczyta na dobranoc.

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana