Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej mąż Paweł doczekali się aż pięcioro dzieci. W tym roku, aż dwoje z nich stanęło na ślubnym kobiercu. Najpierw sakramentalne "tak" powiedział Antoni Królikowski, który ożenił się z Joanną Opozdą, a niedługo później miał miejsce ślub Julii Królikowskiej. Oprócz tej dwójki, Małgorzata Królikowska jest mamą Jana, Marceliny i Ksawerego. Przypominjmy, że pod koniec 2020 roku zmarł mąż aktorki - Paweł Królikowski, który zmagał się z chorobą neurologiczną.

Ostatnie lata to dla gwiazdy Klanu sporo emocji i wyzwań. Artystka mimo trudu nie poddaje się i śmiało idzie przez życie dalej. Opoką dla niej jest rodzina. 

Od czasu, gdy została wdową, Małgorzata Królikowska jest bardziej aktywna w sieci. To dla niej pewnego rodzaju odskocznia. Za sprawą mediów społecznościowych dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia, chwilami z pracy, ale też różnymi przemyśleniami na temat życia.

Kobiety o tych imionach są zbyt wymagające. Nie mają łatwo, by znaleźć sobie męża

Temat śmierci. Czy wolno go w ogóle poruszać? 

Ostatnio aktorka poruszyła na swoim Instagramie temat śmierci, co sami pewnie przyznacie, że nie jest częstym tematem do dyskusji w sieci.

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Zbliża się Święto Zmarłych, to dobry moment na refleksję; na temat przemijania ludzkiego życia ,nad śmiercią. W świecie, w którym panuje kult życia, mówienie o śmierci, umieraniu jest tematem tabu, chociaż Benjamin Franklin już w osiemnastym wieku zauważył, że „na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki”.

Justyna Żyła ma problemy wychowawcze z córką. Według niej to wina Piotra Żyły

Gwiazda "Klanu" zwróciła też uwagę na to, że trzeba oswajać temat śmierci nawet dzieciom, które tylko w wyobraźni dorosłych są niczego nic nieświadomymi osobami.

Śmierć to ważny temat po stracie bliskiej osoby. Warto oswajać ten trudny temat wspólnie z dziećmi. Ignorowanie go nie spowoduje,że przestanie istnieć. Śmierć jest nieodzownym elementem życia i od najmłodszych lat warto dzieciom uświadamiać kruchość istnienia i uczyć szacunku do każdego żywego stworzenia.

Wydaje nam się, że to bardzo ważne, by w sieci poruszać też trudniejsze tematy. Nie można bowiem żyć w bańce, otaczając się tylko pięknymi zdjęciami zupełnie oderwanymi od rzeczywistości.

Też tak myślicie?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana