Spójrz na zdjęcia gwiazd, którym jedna operacja plastyczna uczyniła nierealną urodę.

Rozwiedli się, ale serce zostało otwarte: jakie znaki zodiaku kontynuują związek z ex

Operacje plastyczne celebrytów są często określane w negatywny sposób, ale są gwiazdy, które naprawdę skorzystały na operacjach plastycznych. Zobacz, jak gwiazdy wyglądały przed operacją plastyczną i jak wspaniale prezentują się nowe rysy twarzy.

Scarlett Johansson

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Na początku swojej kariery Scarlett była zagorzałą przeciwniczką chirurgii plastycznej, ale później poszła za przykładem kolegów. Johansson powiększył jej piersi i zdecydował się poddać korekcji nosa. I nie ma w tym nic złego – wszystko jest z umiarem, a nawet naturalne.

Blake Lively

Gwiazda Gossip Girl jest doskonałym przykładem powściągliwej i naturalnej korekty wyglądu. Blake przeszedł plastykę nosa, ale nie starał się o nos lalki, jak robi to większość gwiazd. Po prostu stworzyli dla dziewczyny zgrabne i harmonijne formy. Następnie Lively wykonała okrężną plastykę powiek, która otworzyła jej oczy i sprawiła, że ​​stała się wizualnie młodsza.

Angelina Jolie

Czy Angelina Jolie wykonała operację plastyczną? Tak. Nawet modne „kąciki Jolie” to żmudna praca chirurgów, którzy stworzyli wizerunek dzisiejszej Angie. Najpierw Jolie poprawiła nos - sprawiła, że ​​plecy są cieńsze, a czubek schludniejszy. Po drugie, otrzymała kości policzkowe i linię szczęki. Jeśli wszystko odbywa się bez brutalnej siły i jak najbardziej naturalnie – dlaczego nie?

Dla nich to prawdziwe piekło: jakie znaki zodiaku lepiej nie zostawiać w spokoju

Ashlee Simpson

Dziś trudno rozpoznać w tej brunetce Ashlee Simpson. To dlatego, że chirurdzy wykonali świetną robotę, poprawiając wygląd gwiazdy. Przed operacją plastyczną Ashlee Simpson miała większy nos i masywny podbródek. Podczas plastyki nosa usunięto garb i cieńszy nasada nosa. Ashlee poprawiła również kształt podbródka, nieco go wyostrzając. Być może są to wypełniacze, ale istnieje możliwość, że jest tam implant. W każdym razie nowe funkcje dokładnie jej odpowiadają.

Bella Hadid

To Hadid wprowadził do mody unoszenie brwi i koci drapieżny wygląd. Ale jej pierwszą operacją była plastyka nosa, która natychmiast sprawiła, że ​​jej twarz była schludna i prawie standardowa. Aby osiągnąć standard modelki, Bella przeszła lifting brwi, plastykę powiek i powiększenie ust. Wysiłki Hadid nie poszły na marne - dziś jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie i najbardziej poszukiwaną modelką.

Keira Knightley

Keira nie jest przeciwna chirurgii plastycznej, ale zaprzecza ingerowaniu we własny wygląd. Jednak wielu chirurgów dostrzega zmiany i charakter pisma kolegów w wyglądzie Keiry. Na przykład tył jej nosa stał się cieńszy, jej usta stały się trochę pulchne, a oczy rozszerzyły się. To prawda, że ​​każda operacja była wykonywana jak najdelikatniej i nie zmieniała Kiry nie do poznania – po prostu dodawała aktorce więcej uroku.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana