Paulina Krupińska jest polską modelką i prezenterką telewizyjną. Miss Polonia 2012, uczestniczka Miss Universe 2013, prezenterka TVN Style, od 2020 roku jest współprowadzącą program Dzień dobry TVN.  Prowadziła także inne programy, takie jak: Sekrety Doliny InkówWychować i nie zwariować, a także miała własny cykl w Pytaniu na śniadanie oraz uczestniczyła w programie Dance Dance Dance. Od 5 marca 2020 współprowadzi poranny program Dzień dobry TVN w parze z Damianem Michałowskim.

Edyta Górniak nawołuje do robienia zapasów. Po co? Pokazała nagranie, które zdradza wszystko

Paulina Krupińska pozuje w krótkich włosach

Jeszcze wcześniej Krupińska nosiła włosy do ramion. Ostatnio gwiazda pochwaliła się zdjęciem, gdzie pozuje z zupełnie inną fryzurą. Zwłaszcza modelka krótko ścięła swoje włosy. Swoją odmianą pochwaliła się w sieci. Trzeba się przyznać, że z taką fryzurą Krupińska wygląda bardzo seksownie. 

Fani docenili nową fryzurę gwiazdy: "Oł jea!", "Ale super!", "Jak zawsze TOP!", "Aleeee ładnie!", "Wow, tak z charakterkiem", "I bosko. Jeszcze młodziej!".

A ty co myślisz na ten temat?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Iza Małysz udostępniła zdjęcie z mamą. Nazwisko Małysz przeżywało w ostatnim czasie w Polsce prawdziwy rekonesans. Jednak tym razem prowokatorem plotek nie był Adam Małysz, lecz jego małżonka Iza, która wystąpiła w najnowszej edycji Tańca z gwiazdami. Kontynuację czytaj w naszym artykule. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana