Zofia Zborowska jest w związku z siatkarzem Andrzejem Wroną. Małżeństwo w tym roku przywitało na świecie pierwsze dziecko. W ich życiu pojawiła się dziewczynka, której dali imię Nadzieja. Aktorka urodziła swoją córeczkę pod koniec lipca i od czasu jest totalnie zachwycona malutką. Z resztą, cała rodzina, łącznie z suczką Wiesią są totalnie zakochani w dziewczynce.

Zofia Zborowska znana jest z tego, że zabiera głos w ważnych społecznie sprawach. Aktorka między innymi walczy ze zbyt płytkim postrzeganiem kobiet. Influencerka zwraca uwagę na to, że jako kobiety i matki wcale nie musimy być zawsze umalowane i pięknie prezentujące się, że matki wcale nie muszą udowadniać innym, że są najlepsze na świecie, a macierzyństwo to nie tylko piękne zdjęcia bobasów i jednorożce.

Małgorzata Kożuchowska ubrała na galę niezwykłą kreację. Wyglądała w niej jak milion dolarów

Trudny powrót do formy sprzed ciąży

Która kobieta po ciąży nie mierzyła się z dodatkowymi kilogramami po porodzie? Tylko nieliczne. W pewnym momencie kobiety w sieci były wręcz bombardowane idealnie płaskimi brzuchami osiąganymi zaledwie kilka tygodni po porodzie, którymi na upór chwaliły się popularne celebrytki. Na przekór temu obrazowi, kobiety które niekoniecznie w zawrotnym tempie gubiły masę po ciąży zaczęły wstawiać zdjęcia swoich brzuchów i ten trend utrzymuje się do dziś.

Jedną z osób, które postanowiły pokazać, że powrót do figury sprzed ciąży nie jest takim prostym zadaniem jest właśnie Zosia Zborowska. Aktorka opublikowała nagranie na Instastory, na którym pojawia się w staniku, a także w dżinsach, które nosiła przed ciążą. Świeżo upieczona mama zdradziła, że co prawda udało jej się je założyć, ale póki co nie może zapiąć w spodniach jeszcze wszystkich guzików. Mimo to, aktorka była bardzo zadowolona z takiego widoku.

Popularne wiadomości teraz

Matka jest piękniejsza od córki: dziewczyna jest niezadowolona z takiej genetyki

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Po rozwodzie Doda nie zaznała długo spokoju. Wokalistka usłyszała zarzuty. Dodzie grozi 5 lat pozbawienia wolności

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

Chciałabym przekazać, że zbliżają się trzy miesiące od porodu, a tu proszę taka heca. Jeszcze tylko dwa guziczki i tak ten boczek upchniemy […]. No bardzo się cieszę – komentowała Zosia Zborowska na Instastory.

InstaStories Zosi Zborowskiej

Warto dodać, że wiele osób w takiej chwili mogłoby się załamać, że cel nie został osiągnięty, a tymczasem Zosia Zborowska jest z siebie dumna. Bo jak mówi przysłowie "nie od razu Rzym zbudowano" i warto być dla siebie łaskawym, i doceniać każdy nas sukces!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana