Julia Wieniawa to najbardziej znana polska celebrytka. W swoim dość młodym wieku, czyli 22 lat, już zagrała główne role w kilku filmach, doszła do finału Tańca z gwiazdami, otworzyła dwie własne marki, nagrała kilka piosenek i stworzyła do nich piękne teledyski czy też wzięła udział w wielu kampaniach reklamowych. 

Katarzyna Skrzynecka pokazała jak jej córka ubrała się na Halloween: ale zaskoczyła

Wieniawa ma kilka medialnych związków za sobą. Między innymi spotykała się z polskim aktorem Antkiem Królikowskim. Razem byli przez dwa lata, a po jakimś czasie zerwali ze sobą. Potem przez kilka miesięcy była w związku z Baronem. Po rozstaniu z muzykiem jakiś czas była singielką. Obecnie znajduje się w związku z aktorem Nikodemem Rozbickim. 
 
Teraz zakochana para świętuje rocznicę swojego związku. Z tej okazji wybrali się na romantyczny wieczór do Opery Narodowej, gdzie wspólnie obejrzeli Fidelio. Na Instagramie celebrytka pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze swoim ukochanym. 
Pod zamieszczonym postem nie zabrakło komentarzy od fanów: "Jaka ladna para", "Ładne zdjęcie", "Świetni", "Piękna para". 

A ty co myślisz na ten temat?

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Artur Boruc na zdjęciu z najmłodszym synem. W 2014 roku były reprezentant Polski w piłce nożnej Artur Boruc ponownie wyszedł za mąż. Jego małżonką została bardzo urodziwa wokalistka i właścicelka firmy biżuteryjnej Sara Mannei. Wspólnie doczekali się dwójki wspólnych dzieci: 11-letniej już Amelii i dwuletniego synka Noah. Oboje mają także dzieci z poprzednich małżeństw.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana