Agnieszka Kotońska swoją popularność w polskim show-biznesie zyskała dzięki programie "GoggleBox. Przed telewizorami". Aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie chwali się zdjęciami z rodziną, pokazuje foto z wakacji. Ale przede wszystkim uwielbia pokazywać zdjęcia swojego pięknego ciała. Jeszcze kilka lat temu Kotońska miała dodatkowe kilogramy, z którymi ciężko walczyła. 

Siostra Anny Przybylskiej wspomina aktorkę: w przeddzień Wszystkich Świętych opublikowała zmysłową fotografię

Wcześniej w rozmowie z Faktem gwiazda wyznała, że tylko po pięciu latach udało jej osiągnąć ten rezultat, który ma dziś. 

Widziałam się w programie i mówię do męża: jestem szersza od ciebie. A on odpowiada, że tego nie widać, bo byłam przykryta poduszką albo kocem, żeby żadna fałdka się nie wylała. Jednak stwierdziłam, że dłużej tak być nie może i zaczęłam biegać, ćwiczyć, a kilogramy same leciały. Zmieniłam też kolor włosów, bo ten blond nie pasował do mojej metamorfozy. A teraz wszyscy mówią, że w tym ciemnym kolorze wyglądam korzystniej. (...) - powiedziała Kotońska.

Popularne wiadomości teraz

Kolejne smutne wieści z rodziny Krawczyków. Wnuk stracił alimenty

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Aleksandra Justa uległa wypadkowi. Dzielnie radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Agnieszka Kotońska: zdjęcia przed metamorfozą

Na Instagramie gwiazda "GoggleBox" opublikowała serię zdjęć, które byli zrobione prawie cztery lat temu. Widzimy właśnie te dodatkowe kilogramy Agnieszki, inny kolor włosów. W opisie Kotońska zdradziła, że często śmieje się ze swoim starych zdjęć.

Joanna Racewicz w tym roku nie pojechała na grób męża. Zamiast tego uczciła pamięć po nim na urlopie

Myśle ,ze każda zmiana jest dobra ,jeśli tylko w tej zmianie wizualnej serce i dusza , wnętrze zostaje to samo ❤️❤️na bank macie w swoim telefonie takie zdjecia z kiedyś i dziś 🙈dziś wyskoczyło mi wspomnienie i ja w podwójnych okularach ,blond- różowych włosach w futrze szczerze śmiałam się do tego zdjecia a łzy płynęły mi po policzkach z radości ,z samej siebie mam ubaw ! Ale sami przyznajcie kto z Was śmieje się z własnych fotek z przeszłości 🤣🙈🤣🙈🤣🙈zdjęcie zrobione jakieś 4 lata temu niby nie bardzo odległy czas ale zmiany ogromne . 🙈Ciekawe jak będziemy wyglądać za kolejne 4 lata🙈🤣❤️ Tez macie takie zdjecia przy których otwieracie szeroko oczy i pod nosem mówicie .. Jejku to JA🙈🤣😜hehe 

A ty co myślisz na ten temat?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana