Kiedy wyszła na jaw informacja o zwolnieniu Andrzeja Piasecznego z TVP, zarówno fani programu jak i artyści zastanawiali się co miało wpływ na decyzję telewizji. Okazało się, że TVP pożegnała się z Piaskiem po tym jak w mediach pojawiły się filmiki i zdjęcia z jego urodzin, gdzie słychać było niecenzuralne słowa kierowane do władz telewizji polskiej. Wielu też uważa, że wpływ na to miał także głośny coming out piosenkarza, który zdecydował się wyznać, że jest gejem, choć wiele osób od lat to podejrzewało.

Piasek postanowił skorzystać z propozycji Polsatu i z roli trenera śpiewu, przeistoczył się w jurora, oceniającego taniec w programie "Taniec z gwiazdami". 

Karolina Szostak pozuje bez stanika na wakacjach. Co za ciało

W nowej edycji "The Voice of Poland" nową jurorką została natomiast Sylwia Grzeszczak. Wiele osób w internecie zarzuca piosenkarce, że o ile świetnie śpiewa, kompletnie nie nadaje się na trenerkę wokalną. Fani programu zarzucają jej, że źle dobiera piosenki swojej grupie i w ogóle nie wydobywa talentu swoich uczestników. Wiecej pisaliśmy o tymtutaj.

Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Nie tak wyobrażaliśmy sobie jej dom

Wybierz jedną śnieżynkę i odkryj swoje ukryte pragnienia

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Redaktorka portalu "Jastrząb Post" postanowił zapytać się Andrzeja piasecznego, który doskonale radził sobie w "The voice", co myśli o Sylwii Grzeszczak jako nowej trenerce.

Ważne jest to, żeby być sobą. Uczciwie mówiąc, nie oglądałem zbyt wielu odcinków Voice’a, więc nie mam prawa, aby wypowiadać się na ten temat. Sylwię po prostu lubię. Kibicuję jej tak po ludzku. Jest genialną wokalistką, i to się z całą pewnością nie zmieni. Nawet jeśli nie dostanie przychylnych ocen od widzów - odpowiedział dyplomatycznie piosenkarz.

Andrzej Piaseczny zachował się po koleżeńsku i nie skrytykował Sylwii. A Wy, jak uważacie? Sylwia Grzeszczak ma szansę pojawić się w następnej edycji show, czy swoją porażką przekreśliła swoje szanse? 

Sylwia Grzeszczak

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana